+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme GT Master

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Aj vy by ste mali vlastniť obal na telefón Realme GT Master

Obaly na telefóny by dnes už mali sprevádzať každého používateľa. Telefóny so sebou totiž všetci nosíme častejšie, ako kedykoľvek predtým. Už nám nerobia spoločnosť len v práci či v škole, ale taktiež pri športovaní, cestovaní, upratovaní, hre s deťmi. Práve preto je riziko, že sa mobil poškodí v dôsledku pádu, poliatia tekutinou alebo inej náhody, stále väčšie a väčšie. Naše obaly tomuto všetkému dokážu veľmi elegantne a ľahko predchádzať. Sú vyrábané z materiálov odolných voči oškretiu, vrypom aj preliačeniam a navyše tlmením nárazov chránia aj vnútorné komponenty zariadenia. Predĺžená životnosť mobilu teda ide ruka v ruke s dennodenným používaním kvalitného puzdra. Obaly tesne priliehajú na telefón zo všetkých strán, ale vďaka presným rozmerom a výrezom ho neobmedzujú vo funkcionalite. Práve naopak. Fotenie, nabíjanie, počúvanie hudby či prehrávanie videí nebolo vďaka povrchom jemným na dotyk ešte nikdy príjemnejšie. Flexibilita materiálov spôsobuje, že sa veľmi jednoducho nasadzujú aj skladajú, a pritom si neustále držia svoj tvar. Rovnako je to s farbami natlačenými na povrchu krytov. Tlačíme ich špeciálnou bodovou metódou, ktorá nepodľahne UV žiareniu, oterom a farby s ňou len tak nevyblednú. Obaly môžete pokojne umývať po tečúcou vodou, utierať handričkou alebo pravidelne čistiť dezinfekčným gélom. Žiadne zošúchanie farieb sa diať nebude. To však neznamená, že by ste mali jeden kryt na Realme GT Master vlastniť po celý život. Práve naopak. Je veľmi zábavné meniť kryty podľa toho, akú máte náladu, aké je vonku počasie, kam sa práve chystáte alebo čo aktuálne „letí“. Veľmi obľúbenými sú u nás preto vianočné obaly, mramorové motívy krytov, pastelové kvetiny ale aj jednoduché minimalistické vzory. Z našej ponuky si môžete vybrať presne to, čo vám najviac sedí. Tak, aby vám obal na mobil neustále prinášal radosť a úsmev na tvári.

Ako vytvoriť obal s vlastným motívom

Neviete si z našej ponuky vybrať alebo sa vám zdá, že by ste potrebovali celkom originálny obal? Možno taký, aký nemá nikto na svete? Tak potom ste na našich stránkach správne – práve pre vás sme pripravili možnosť navrhnúť si vlastný kryt s dizajnom podľa svojej fantázie. V možnostiach si jednoducho vyberte „navrhnúť kryt“ a naše stránky vás prenesú do online editora. Nemusíte s ním mať predošlé skúsenosti ani byť zbehlý grafik, aby ste dokázali vytvoriť majstrovské dielo. Jednoducho nahrajte svoju fotografiu, doplňte ju textom alebo inými obrázkami a obľúbenými farbami. Môže pritom ísť o fotku zo svadby alebo z rodinnej oslavy, z dovolenky s priateľmi alebo momentku s vašimi detičkami. Svoj návrh po dokončení starostlivo skontrolujte a uistite sa, že na ňom nie sú žiadne prázdne miesta. Tie totiž ostanú biele pri vytlačení na náš biely podklad. Svoj návrh nám odošlite a my sa za vás postaráme o všetko ostatné. Tak, aby ste obal s vlastnou fotografiou mali doma čo najskôr.

Skvelý spoločník Realme GT Master

Ak hľadáte každodenného radcu, sekretárku, fotografa a zabávača v jednom, siahnite po smartfóne Realme GT Master. Prinesie vám množstvo skvelých prvkov, ktoré sa vám budú hodiť na každý deň. Veľkou výhodou tohto telefónu je krásny Super AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Zabezpečí vám nádherne plynulý obraz plný kontrastov a jasných farieb aj pri hraní online hier, sledovaní filmov alebo videí vo vysokej kvalite. Iste si užijete aj prepracovaný fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 64 MPx či selfie kamerku s inteligentnou technológiou AI Beauty pre ešte krajšie selfie obrázky. Skvelá batéria s kapacitou 5 000 mAh vás navyše pri sledovaní YouTube v pokoji potiahne aj počas 21 hodín nepretržitej aktivity a Super Power Saving Mode vám zaistí, že aj pri batérii nabitej len na 5 % získate ešte takmer 2 hodiny času na telefonovanie.