+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme GT Explorer Master

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

10 dôvodov, prečo si kúpiť puzdro na Realme GT Explorer Master

Ak ste sa ocitli na našich stránkach, asi by ste chceli spoznať dôvod, prečo kúpiť obal na telefón Realme GT Explorer Master. Dáme vám ich hneď 10! Po prvé, kryt na smartfón ho chráni pred škrabancami, vrypmi, odreninami a preliačením tak dobre, ako žiadny iný ochranný prostriedok. Po druhé neochraňuje iba pred mechanickým poškodením, ale aj pred vlhkosťou, prachom, nečistotami či mastnými odtlačkami prstov. Po tretie sa s kvalitným obalom nemusíte strachovať o životnosť svojho mobilu – tým, že chráni vonkajšiu časť zariadenia sa stará aj o jeho vnútorné komponenty a zabraňuje ich otrasom, poškodzovaniu a tým aj väčšiemu opotrebovávaniu. Obal vám ďalej prináša bezpečnosť displeja vďaka vyvýšeným bočným hranám zabraňujúcim kontaktu s inými rovnými povrchmi. Po piate je treba podotknúť, že obaly dlho vydržia aj samé o sebe, ich farby sú trvácne a odolné voči vyblednutiu, oškretiam alebo zmenám farieb. Takže sa nemusíte báť, že budete o chvíľku kupovať nové puzdro. Po šieste sú obaly na Realme GT Explorer Master strihané na milimeter presne – sedia na smartfóne nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na externé komponenty. Navyše skvele držia tvar. Po siedme vás vďaka precíznemu spracovaniu nebudú nikdy obmedzovať v používaní telefónu. Či už ide o fotografovanie, využívanie bočných tlačidiel, nabíjanie alebo počúvanie hudby cez reproduktory alebo slúchadlá. Po ôsme získavate ich výmenou stále nový a nový telefón, takže vás váš smartfón nikdy neprestáva baviť. Po deviate vám trendy obal na telefón bude slúžiť aj ako módny doplnok. No a po desiate si pri jeho výbere alebo dokonca samostatnej tvorbe užijete mnoho zábavy. Poďme teda spoločne na to!

Objavte kúzlo obalov s vlastnou fotografiou

V našej ponuke nájdete nepreberné množstvo obalov na telefóny Realme GT Explorer Master, z ktorých však nie je vždy jednoduché vybrať si ten pravý. Ak si prajete vlastniť jedinečný obal, aký nemá nikto na svete, siahnite po obaloch s možnosťou vytvorenia vlastnej grafiky. Môžete si na nich dať vlastnú fotografiu zo svadby, dovolenky, krstín alebo momentku vašich priateľov či detičiek. Príprava krytu je pritom veľmi jednoduchá. Stačí, ak si kliknete na možnosť „navrhnúť kryt“ pri zvolenom type obalu. Náš web vás automaticky presmeruje do online editora, kde začnete vyrábať svoj vlastný dizajn. Nemusíte mať pritom žiadne skúsenosti s tvorbou grafiky a taktiež nemusíte vedieť nič o programoch na úpravu fotiek. Náš editor je veľmi intuitívny a zvládne ho školák aj šikovný senior. Jednoducho si do neho vložíte vybranú fotografiu, umiestnite ju na obal, doplníte o texty či iné obrázky z galérie a všetko po sebe skontrolujete. Ak ste spokojní, objednávku jednoducho odošlete a my sa už postaráme o zvyšok. Také jednoduché. Obaly s vlastnými motívmi pritom môžu fantasticky slúžiť aj ako skvelý narodeninový či vianočný darček pre rodinu a najbližších. Poďte sa trochu zabaviť a získať praktický a originálny kryt na Realme GT Explorer Master, po ktorom ste tak dlho túžili.

Skvelý smartfón Realme GT Explorer Master

Váš telefón Realme GT Explorer Master je ako stvorený na každodenné objavovanie. Okrem toho, že má veľmi lákavý dizajn a moderné farby, toho ponúka omnoho viac. Hneď na prvý pohľad pri ňom zaujme jasný AMOLED Fullscreen displej s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Tá zaručuje dokonale plynulé predstavenie pri sledovaní filmov, hraní online hier alebo prehrávaní kvalitných videí. Používateľov poteší aj trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavnej šošovky 64 MPx a doplnením v podobe ultra širokej a makro šošovky. Výhodou je aj výkonná 32 MPx selfie kamerka s inteligentnou technológiou AI Beuty pre vyniknutie vašich najkrajších čŕt. Skvelou správou je aj možnosť rýchleho nabíjania, kde máte možnosť doplniť energiu na 100 % len za 33 minút.