+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme GT 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Objavte kúzlo krytov na Realme GT 5G

Kvalitné obaly na telefón Realme GT 5G majú množstvo výhod. Za prvé chránia telefón pred mechanickým poškodením, ako je poškriabanie alebo iné znehodnotenie preliačením či napríklad zmoknutie alebo vyliatie kávy. Za druhé slúžia ako nenahraditeľný štýlový doplnok, ktorý ozvláštni telefón a pridá mu na štýle. Za tretie sa na neho môžete spoľahnúť aj pri predĺžení životnosti vášho mobilu – vďaka povrchovej ochrane totiž chráni aj vnútorné komponenty telefónu, ktoré majú na starosti bezproblémový chod zariadenia. Kvalitné obaly na telefóny

Základom je výber správneho dizajnu puzdra na telefón Realme GT 5G

V našom e-shope je naozaj pripravená viac ako stovka motívov, vzorov, farieb a typov krytov pre vaše potešenie. Ľuďom, ktorí obľubujú bezpečie, sa najlepšie hodia knižkové puzdrá s vyklápacím krídlom na magnetický uzáver. Táto výklopka perfektne chráni nielen zadnú a bočné strany telefónu, ale aj samotný displej pred akýmikoľvek mechanickými poškodeniami. Navyše je skvelým doplnkom pri cestovaní či trávení dlhých chvíľ s telefónom – dá sa totiž používať aj ako praktický stojan na mobil pri sledovaní filmov alebo hraní hier. Pokiaľ by vás však obťažovalo výklopku častejšie otvárať pri práci s telefónom či fotografovaní, ideálne pre vás bude kompaktné riešenie v podobe silikónového obalu. Silikónové kryty nepridajú telu telefónu zbytočné centimetre naviac, ale vďaka hranám prečnievajúcim niekoľko milimetrov nad okraj spoľahlivo ochránia displej pred škrabancami aj odreninami pri náraze alebo kontakte s rovným povrchom. Všetky tieto typy krytov sú u nás dostupné hneď v niekoľkých štýlových prevedeniach. Je len na vás, pre ktorý obal sa rozhodnete.

Kvetinové obaly, kožené puzdrá aj mramorové kryty a omnoho viac

Pri výbere puzdra na telefón buďte nároční a zvoľte si dizajn, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Napríklad v našej kolekcii silikónových krytov Etuo Design sme pre vás pripravili všetko, čo sa na telefónoch aktuálne nosí – boho vzory, vintage motívy, mramorové dosky na telefóny alebo minimalistický dizajn s jemnými farbami a jednoduchými nápismi. Pre milovníkov prírody sú u nás pripravené drevené obaly s originálnou kresbou drevín a prírodnými motívmi zvierat alebo stromov. Kombinujú sa v nich materiály ako guma, plast a drevo, ktoré dokopy pôsobia veľmi odolne a zároveň jemne k vášmu zariadeniu. Kožené obaly sme vytvorili pre skutočných elegánov, ktorí chcú svojim mobilom doplniť svoj uhladený vkus. Objednať sa dajú s hladkým povrchom alebo s motívmi podľa vlastného výberu. Ak vás neoslovil žiadny z hotových dizajnov, je to celkom v poriadku. Dokonca sa s vami tešíme. Môžete si totiž vytvoriť puzdro celkom podľa svojej fantázie – v našom online editore. Vyberte si fotku zo svojej galérie a vytvorte si originálny obal s vlastnou fotografiou doplnený o obľúbenú farbu alebo motívy z našej galérie. To všetko jednoducho v priebehu niekoľkých minút. Obal na telefón s vlastným motívom je perfektný doplnok pre vás ale taktiež originálny darček pre vašich blízkych na narodeniny či Vianoce.

Stavte na telefón Realme GT 5G

Rýchlosť je jeho druhým menom. Zoznámte sa – Realme GT 5G. Tento smartfón ohromuje luxusným dizajnom a bezchybným výkonom, ktorý vás nenechá zaostávať. Jeho skvelý AMOLED displej s uhlopriečkou 6,4 palcov a výborným rozlíšením poslúži ako perfektný partner pri hraní hier alebo sledovaní videí. Rýchlosť telefón dosahuje vďaka osemjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 888 a 12 GB operačnej pamäti. Dopustiť nedáte ani na trojitý fotoaparát s rozlíšením 64 + 8 + 2 MPx na jednoduché vytváranie bezchybných snímok 24 hodín denne a kdekoľvek sa nachádzate. Samozrejmosťou je senzor odtlačku prstov aj odomykanie pomocou tváre, možnosť platieb telefónom NFC či dual SIM technológia.