CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme GT 2 Pro 5G

Obaly pre Realme GT 2 Pro 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme GT 2 5G, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pretože obal na Realme GT 2 Pro 5G proste potrebujete

Aj vy ste si kúpili nový mobil a predsavzali si, že už si ho nenecháte poškodiť tak, ako ten predošlý? Alebo naopak radšej nový telefón nikdy ani nevyťahujete z krabice bez spoľahlivého obalu? Nech už je to akokoľvek, kvalitný obal na telefón sa vám bude hodiť. To zistíte hneď pri prvom páde, náraze alebo nedbalom pohodení mobilu do kabelky či vrecka nohavíc. Uchráni vás totiž od škrabancov, nevzhľadných vrypov, rýh aj preliačení či ďalších poškodení. Obaly na Realme GT 2 Pro 5G sú navyše odolné aj voči prachu a nečistotám, vlhkosti a iným nepriaznivým vplyvom, ktoré by mohli ohroziť správne fungovanie alebo trvácnosť vášho telefónu. Tým, že obaly ochraňujú vonkajšie telo telefónu navyše chránia od rýchlejšieho opotrebenia aj krehké vnútorné komponenty. Nepôsobí na nich totiž energia nárazov, a tak vydržia v dobrom stave omnoho dlhšie. Puzdrá na telefón sa vášmu zariadeniu plne prispôsobia všetkými výrezmi aj rozmermi. Mobil s nimi môžete pokojne sieťovo aj bezdrôtovo nabíjať, počúvať hudbu so slúchadlami či fotiť. Teraz už len ostáva vybrať si ideálny model podľa vašich predstáv.

Aký bude váš kryt na Realme GT 2 Pro 5G?

Pri výbere toho správneho obalu na Realme GT 2 Pro 5G sú veľmi dôležité kvalitatívne vlastnosti. Čo však naozaj zaváži, je jeho prevedenie. A dizajn. Všetci totiž chceme, aby náš mobil vyzeral na prvý pohľad neodolateľne. Dokonale. Aby podčiarkol náš originálny štýl, poodhalil kúsok našej duše a ukázal svetu, čo sa nám páči. A aby to dennodenne ukazoval aj nám. Preto vyberajte s citom a buďte k sebe úprimní. Ste skôr extrovert, ktorého bavia farby, vzory a veselé motívy? Potom stavte na obal s výraznou potlačou z kolekcie Design Case. Tieto obaly hýria pozitívnou energiou a skvele vás naladia na každý deň. Veľmi obľúbené sú napríklad pastelové vzory divokých lúčnych kvetov alebo akvarelové maľby s prvkami zlatých odleskov. Mnoho našich zákazníkov si vyberá kryty s mramorovými prvkami doplnené o pásy drahých kovov alebo neutrálnejšie geometrické vzory.

Doprajte si kryt s vlastným motívom

Páčia sa vám obaly na Realme GT 2 Pro 5G z našej ponuky, ale žiadny vás „nezložil na kolená“? Z toho máme radosť, náročných zákazníkov máme totiž veľmi radi. Práve pre vás sme si pripravili možnosť prípravy obalu presne podľa vašej fantázie. Bez akýchkoľvek obmedzení. Vytvorte si kryt s vlastným motívom, ktorý bude na sebe niesť fotografiu z vašej svadby, obľúbenej dovolenky, momentku s priateľmi, fotku z letného festivalu alebo obrázok vašich detí či domáceho maznáčika. Skrátka niečo, čo vám bude robiť radosť. Že je to logo vašej firmy alebo selfie obľúbeného speváka či influencera? Prosím, je to len na vás! Svoje návrhy môžete veľmi jednoducho a intuitívne vytvárať v našom online grafickom editore, ktorý pôsobí veľmi intuitívne. Zvládnete ho aj bez predošlých skúseností s grafickým programom. Svoje fotky alebo obrázky v ňom môžete jednoducho doplniť o textové polia, naše predpripravené obrázky alebo svoje obľúbené farby. Všetky návrhy vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vaše farby vynikli čo najlepšie. Vašou úlohou je dať len pozor na to, aby mali fotografie dostatočnú veľkosť a nezakrývali ich výrezy na fotoaparát. My sa postaráme o všetko ostatné.

Výkonný profesionál Realme GT 2 Pro 5G

Smartfón Realme GT 2 Pro 5G vám poskytne skvelý výkon vďaka modernému grafickému čipu a vylepšenému jadru. Zatiaľčo vy si budete užívať svet online hier, nemusíte sa tak báť nijakého spomalenia či dokonca zasekávania. Telefón je doplnený taktiež o superrýchle nabíjanie s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vydrží aj dva dni neustálej aktivity. Čerešničkou na torte je krásny AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a Full HD rozlíšením, ktorý obsahuje dokonca aj optickú čítačku prstov – dokáže vám zmerať aj pulz.