+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme C3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné obaly na Realme C3 na etuo.sk

Hľadáte spôsob, ako ochrániť svoj telefón pred poškodením? Odpoveďou sú kvalitné kryty na mobil. Všetky obaly od etuo, ktoré nájdete v našom e-shope, dokážu váš telefón ochrániť pred vlhkosťou, pádmi, poškriabaním alebo vrypmi, prachom a aj nečistotami. Sú vyrobené z tých najlepších TPU materiálov vyrábaných špeciálne aby odolali extrémnym podmienkam. Presné výrezy vám umožnia nabíjať telefón, počúvať hudbu aj fotografovať bez toho, aby ste obal museli kedykoľvek odstraňovať. Jednoducho nepretržitá ochrana 24/7. Puzdrá na telefón naviac chránia aj displej tým, že pretŕčajú niekoľko milimetrov cez jeho okraj – pri položení sa tak displej nedotýka priamo rôznych povrchov, a tak ho udržíte čistejší a bez škrabancov.

Aký kryt na mobil si vyberiete?

Nielen kvalita však pri výbere puzdra na telefón zaváži. Váš kryt by mal sedieť vášmu štýlu a perfektne ho dopĺňať. Predsa len, telefón máte na očiach takmer neustále, tak prečo si nevybrať obal, ktorý vás pri každom pohľade naň poteší? Na výber vám v našom elektronickom obchode dávame z viac ako 300 farieb, motívov a typov krytov na váš Realme C3. Zadovážte si napríklad drevený obal, ktorý dá všetkým najavo, že žijete v súlade s prírodou. Ak ste skôr klasik a prajete si chrániť svoj Realme C3 zo všetkých strán, dajte prednosť knižkovému obalu s decentným vzorom vhodným na bežné nosenie aj na pracovné schôdzky.

Realme C3 pre každého užívateľa

Dostupný, moderný, výkonný. Taký je telefón Realme C3. Hneď na prvý pohľad vás oslovia jeho farby – výrazná červená a prenikavá modrá. Zaoblený dizajn elegantne dopĺňa aj 6,5-palcový Mini-drop displej, ktorý vás prevedie svetom fotografií či videí v tej najlepšej kvalite. Naviac ponúka aj výkonný procesor Helio G70 a možnosť založiť si doň aj druhú SIM kartu, čo sa hodí hlavne pre firemné telefóny. Doprajte si pohodlné používanie so silnou 5 000 mAh batériou a nedajte sa jednoducho ničím rušiť!