+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme C25Y

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolné obaly na telefón Realme C25Y

Obaly odolávajúce nárazom a mechanickému poškodeniu by mali byť základnou výbavou každého používateľa. V našom e-shope sa snažíme hlavne o to, aby ste si vybrali presne taký obal, ktorý sa vám bude páčiť a túži po ňom vaše srdce. Dôležitá je pre nás však aj kvalita materiálov – používame len tie, ktoré z našich skúseností jednoducho fungujú. Proti otrasom, škrabancom, pádom, vlhkosti, nečistotám a iným nepríjemným vplyvom. Tak, aby ste sa s nimi cítili bezpečne a sebaisto. 

Kryt na telefón, ktorý vám jednoducho sadne

Vybrať si obal na telefón, ktorý vám sadne svojimi ochrannými vlastnosťami, materiálom aj vzhľadom, nie je jednoduché. Práve preto vám chceme v procese rozhodovania čo najviac pomôcť. Pri výbere sa poriadne zamyslite nad spôsobom svojho života a aktivitami, ktoré s mobilným telefónom vykonávate. Beriete svoje zariadenie často so sebou na športové aktivity alebo pracujete v náročnejších alebo prašnejších podmienkach? Potom si vyberajte spomedzi obalov s tými najodolnejšími vlastnosťami. Ideálne sa pre vás bude hodiť kryt na mobil vystužený karbónovými vláknami alebo obal na Realme C25Y z tvrdenej gumy, tzv. bumper kryt. Tieto typy puzdier totiž veľmi dobre absorbujú energiu nárazov, ktorá ďalej nepoškodzuje vaše zariadenie. Aj pokiaľ ide o naozaj prudké nárazy alebo pády z vyššej výšky. V prípade, že naopak vediete pokojný život s minimom zvratov a telefón vám často nepadá na zem, zoznámte sa s minimalistickými Ultra Slim obalmi. Sú plne transparentné, dajú krásne vyniknúť originálnemu krytu vášho telefónu a navyše nezaberajú zbytočné miesto vo vašom vrecku či kabelke. Pre elegantné nátury sa ideálne hodia kožené obaly a industriálne typy si určite ulahodia skvelými gravírovanými obalmi z kolekcie Graver Case. Ak si chcete častejšie zaspomínať na staré dobré časy, objednajte si kryt z našej vintage kolekcie so sépiovými obrázkami alebo sa potešte krytom s fotkami starých európskych metropol. Ak ste vtipná nátura, môžete si na svoj mobil zvoliť plastikové puzdro s obrázkom piva, halušiek alebo vysmiateho soba. Skrátka, vyberte si to, čo sa najviac hodí k vašej povahe a životnému štýlu.    

Svoje puzdro  na Realme C25Y si vyberte a dolaďte sami

Pokiaľ máte pocit, že váš kryt by mal byť iný, ako všetky vopred pripravené modely? Mal by byť celkom výnimočný a stvorený len pre vás? Úplne s vami súhlasíme! Práve preto sme navrhli možnosť vyrobiť si kryt s vlastným motívom. Na svoj obal si vďaka tomu môžete dať čokoľvek, čo len chcete. Presne tak. Čokoľvek sa vám zapáči. Bude to rodinná fotografia, obrázok vášho vysnívaného auta alebo dlhonohá krásavica? Vyberte si to, po čom túži vaše srdce. Obrázok nahrajte do nášho online editora, upravte v maximálne intuitívnom prostredí a doplňte o textové polia, vopred pripravené obrázky či farby. Potom všetko skontrolujte a odošlite do našej dielne na výrobu. Ak si výrobou svojho vlastného krytu predsa len nie ste celkom istí, ale radi by ste mali nejakú zásluhu na tvorbe svojho obalu, zvoľte zlatú strednú cestu - obal z kolekcie Soft Flex, pri ktorých si farbu základného silikónu môžete doladiť k vybranému motívu. Pokiaľ si napríklad vyberiete motív ruží, ideálne k nim zapasuje ružovkastý odtieň podkladového silikónu. Vidieť ho budete hlavne na okrajoch a po bokoch svojho zariadenia. Ak však chcete vytvoriť zaujímavý kontrast, zvoľte si napríklad čierno-biele geometrické vzory a doplňte ich žiarivo žltým alebo červeným silikónom. Ste pripravení? Tak poďme spoločne tvoriť!    

Stavte na výhodný Realme C25Y

Smartfón Realme C25Y poteší svojim dizajnom aj modernými funkciami každého bežného používateľa, ktorý navyše musí sledovať aj svoj rozpočet. Prináša totiž zaujímavú cenovku doplnenú o prepracovaný dizajn a slušné vybavenie. Poskytuje funkciu DualSIM rovnako ako úložisko s veľkosťou 128 GB rozšíriteľné o MicroSD kartu. Ako bonus vám tento telefón ponúkne aj rýchle 18 W nabíjanie alebo možnosť ochrany svojich dát v rámci snímača odtlačkov prstov či odomknutia pomocou tváre.