+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme C21

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo by ste mali vlastniť kvalitný obal na Realme C21?

Malá investícia do kvalitného krytu na telefón vám prinesie veľkú návratnosť. Opýtať sa to môžete každého známeho, ktorý obal na mobile nosí už nejaký ten piatok. Asi každý z nich totiž už neraz ocenil ochranu svojho zariadenia, keď ho nešikovne pustil z ruky, oblial rannou kávou alebo mu nečakane vypadol pri behu na autobus. Tieto udalosti sa totiž len veľmi ťažko predpokladajú a o to viac nás potom mrzí, keď si pri nich svoj nový mobil zničíme. Alebo poškriabeme, odrieme či preliačime. Odolné obaly vás navyše chránia aj od pôsobenia prachu, nečistôt a vlhkosti. Môžete s nimi bez obáv nosiť svoj telefón pohodený v kabelke alebo vo vrecku a nepremýšľať neustále nad tým, ako by sa mohol poškriabať tentokrát. Jednoducho nasaďte obal a odhoďte všetky starosti. Áno, také je to jednoduché. A ešte jedna vec – vás mobil bude so štýlovým krytom vyzerať proste neodolateľne!

Vyberte si vhodný obal presne pre seba

Kvalita a ochrana sú pri výbere obalu veľmi dôležité. Zabúdať však netreba ani na jeho dizajn. Je to totiž to prvé, čo si všimnete, keď budete svoj mobil brať do ruky. A taktiež to prvé, čo zaregistruje vaše okolie. Ohúrte preto svojim novým obalom, nechajte ho, aby krásne doplnil váš štýl a prezradil niečo málo o vašej povahe a životnom štýle. Ak ste športovec telom aj dušou, vyberte si odolný obal na Realme C21Y, ktorý ochráni vaše zariadenie aj v extrémnejších podmienkach, do ktorých sa možno častejšie dostávate. Ak máte naopak radi eleganciu, zahaľte svoj smartfón do tlmených farieb, jemných odtieňov a kvalitných kožených či silikónových materiálov. Uprednostňujete pozitívny prístup k životu, jasné farby a pestré vzory? Potom si vyberte obal, ktorý to ukáže celému svetu! Ideálne sa pre vás budú hodiť napríklad pastelové vzory divokých lúčnych kvetín alebo akvarelové motívy doplnené o zlaté odlesky.

Získajte absolútnu slobodu s obalmi s vlastným krytom

Že sa vám žiadna z týchto možností nepozdáva? To je skvelé! Náročných zákazníkov v etuo.sk milujeme. Práve pre vás sme prišli na trh s možnosťou vytvoriť ci vlastný kryt podľa svojich predstáv. Dávame vám maximálnu slobodu tvorby. Chcete mať na svojom obale fotku svojho obľúbeného herca? Alebo vašej lásky? Páčilo by sa vám na ňom logo vlastnej firmy alebo skrátka vlastný obraz, ktorý ste namaľovali? Nič z toho už nie je problém! Zvoľte si možnosť tvorby krytu s vlastným motívom a presmerujeme vás do nášho online kreatívneho editora. Tam si môžete nahrať svoje fotografie a upraviť tak, ako sa vám to páči. Nepotrebujete k tomu nijaké špeciálne skúsenosti z grafických programov. Editor je veľmi intuitívny a prácu na ňom zvládnete aj pokiaľ ste len nedávno začali s internetom. Svoje fotky tu môžete doplniť o obľúbené farby, začiatočné písmená mien alebo celé textové bloky. K tomu vám ponúkame aj možnosť doplnenia našich predpripravených obrázkov. Keď budete hotoví, svoj návrh na kryt nám odošlete a počkáte si na výsledok. Všetky návrhy tlačíme na biele podklady tak, aby maximálne vynikli všetky farby. Dbajte jedine na dostatočne vysokú kvalitu svojich obrázkov a o ostatné sa už postaráme my.

Skvelý spoločník na každý deň: Realme C21Y

Telefón Realme C21Y vám prináša moderné funkcie, príjemne spracovaný dizajn aj slušný výkon za férovú cenu. Užijete si s ním 6,5 palcový IPS displej s rozlíšením 1600 x 720 bodov a výkonnou čítačkou odtlačkov prstov. Každého iste poteší schopnosť rýchleho nabíjania s výkonom 10W a kapacita batérie skvelých 5 000 mAh rovnako ako 13 MPx hlavný objektív a s doplnkovými 2 + 2 MPx fotoaparátmi. Pridajte k tomu ešte 8-jadrový procesor T610 v kombinácii s 3,99 GB RAM a získate spoločníka, ktorý pokojne zvládne všetky bežné operácie, ktoré potrebujete denne používať.