+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme C11 (2021)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo staviť na odolné obaly pre Realme C11 (2021)

Ani vy si neviete rady s neustále poškriabaným telefónom, ktorý deň odo dňa stráca na hodnote? Je čas na zmenu. Prečo by aj váš telefón nemohol byť neustále ako nový, bez jediného škrabanca či smietky prachu? Takýto luxus vám zaistí kvalitný obal na telefón. Pri pádoch totiž dokáže veľmi efektívne tlmiť nárazy aj otrasy, absorbovať mechanickú energiu, a tým minimalizovať škody na vašom zariadení. Aj keď vám mobil často padá z ruky, nemusí byť na ňom vidieť ani škrabanec. Problémy sa vyriešia aj pokiaľ pracujete v ťažších či znečistených podmienkach, pri ktorých svoj mobil často zašpiníte. V tomto prípade si to “odnesie” odolný kryt, ktorý stačí v prípade znečistenia opláchnuť pod vodou alebo vyčistiť dezinfekčným gélom. Jednoducho, rýchlo a hlavne s ohľadom na čo najdlhšiu trvanlivosť vášho zariadenia.   

Kryt na mobil podľa najvyšších štandardov kvality

Ak si chcete vybrať naozaj kvalitné doplnkové príslušenstvo na Realme C11 (2021), dbať by ste mali na niekoľko parametrov. V prvom rade sa spoľahnite na obaly, ktoré ochraňujú nielen zadnú a bočné, ale aj prednú časť telefónu. Nemusí ísť pritom len o vyklápacie knižkové alebo flipové puzdrá. Aj silikónové či plastikové obaly z dielne etuo.sk majú túto schopnosť, aj keď to tak na prvý pohľad nemusí byť celkom zreteľné. Ich bočné hrany totiž o niekoľko milimetrov presahujú úroveň displeja, a tak nedochádza k fyzickému kontaktu medzi rovnými povrchmi a prednou časťou mobilu. Svoje zariadenia tak môžete pokojne pokladať na stôl, podlahu či na pult v obchode bez toho, aby sa vám poškodil alebo zašpinil. 

Dokonalý kryt na Realme C11 (2021) si vyberte podľa vlastného vkusu

Výber svojho obalu na Realme C11 (2021) nechajte na svojej intuícii a rozhoduje sa podľa vlastných potrieb. Pokiaľ veľa športujete, ste neustále na cestách alebo musíte mať telefón stále pri sebe, ideálne sa pre vás bude hodiť niektorý z modelov silikónovej kolekcie Soft Flex. Tieto obaly vám poskytujú obrovský benefit v tom, že si môžete farbu silikónu doladiť k vybranému motívu celkom sami. Ak si napríklad zvolíte motívy ruží, doladiť ich môžete ružovkastým silikónovým materiálom, ktorý bude viditeľný na okrajoch a bočných hranách zariadenia. Môže však ísť aj o kontrastujúce farby, ktoré mobilu dodajú zaujímavý štýl. V prípade, že by ste mali chuť na niečo jednoduchšie, ponecháte si svoj silikónový kryt bez obrázkov, len vo farbe, ktorá sa vám najviac páči. Rozšírené možnosti voľby svojej grafiky získavate aj pomocou výberu krytu na Realme C11 (2021) s vlastným motívom. Na tieto obaly použijete svoju vlastnú fotografiu upravenú v jednoduchom online grafickom editore. Základom pre krásny výzor obalu je kvalita fotky a jej správne umiestnenie na obale telefónu. To všetko však bez problémov zvládnete. Svoj obal s fotografiou vašich najbližších, kamarátov alebo domácich miláčikov nám potom zašlete, a my ho pre vás dostaneme do fyzickej podoby. Takýto personalizovaný kryt sa ideálne hodí aj ako darček pre vašu rodinu alebo dobrých priateľov na Vianoce, narodeniny alebo výročie. Veľmi pekne vyzerajú aj párové kryty s fotkami z jednej kolekcie, ktoré nosí každý z partnerov, súrodencov alebo najlepších priateľov na znak vzájomnej lásky.  

Realme C11 (2021) ako skvelý spoločník na každý deň

Doprajte si pohodlie, prepracované funkcie a príjemný dizajn za férovú cenu. To všetko vám prinesie smartfón Realme C11. Ponúka vám batériu s kapacitou 5 000 mAh pre výdrž telefónu pokojne aj dva dni alebo 40 hodín v pohotovostnom režime či zadný duálny fotoaparát s rozlíšením 13 MPx + 2 MPx. K tomu osemjadrový procesor Helio G35, praktický slot na 3 karty či možnosť bezpečného prístupu do mobilu pomocou technológie rozpoznávania tváre. To všetko doplnené o displej s uhlopriečkou 6,5 palcov a HD+ rozlíšením pre vašu pohodu a skvelú zábavu.