+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme C11

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkové puzdrá aj silikónové obaly na Realme C11

Chcete pre svoj telefón Realme C11 naozaj špeciálne doplnky? Potom sa poohliadnite po obale, v ktorom jednoducho zažiari. V našom e-shope nájdete viac ako 200 možností, ako na to. Pokiaľ túžite po tej najbezpečnejšej ochrane, zvoľte knižkový kryt, ktorý bude na váš Realme C11 presne sedieť každým výrezom. Naviac ho môžete používať aj ako stojan na telefón v prípade, že budete sledovať videá alebo filmy vo vysokom rozlíšení ale nebudete chcieť držať telefón neustále v ruke. Ďalšou možnosťou sú silikónové puzdrá na Realme C11 s rôznymi modernými potlačami a vzormi. Vyberte si napríklad ten s motívom chladného ale trendy mramoru doplnený o zlaté pásy alebo naopak jemnejší model s prírodnými vzormi. A ak chcete, aby váš Realme C11 čo najviac vynikol, zamerajte sa na transparentné kryty z kolekcie FlexMat Case. Tie síce chránia, ale nechajú váš mobil aby zažiaril vo svojej plnej kráse bez zbytočných farieb a vzorov.

Účinná ochrana pomocou kvalitných materiálov

Naše kryty sú vyrobené s ohľadom na najvyššie bezpečnostné a kvalitatívne štandardy. Väčšina z nich pochádza z odolného TPU materiálu používaného vďaka jeho vlastnostiam aj v automobilovom priemysle, kvalitnej syntetickej kože či jemného silikónu príjemného na dotyk. Je potom len na vás, ktorý materiál si pre svoj kryt na mobil vyberiete.

Realme C11: silnejšia batéria a väčší displej

Telefón Realme C11 opäť prekvapuje svojich priaznivcov. Na trh prichádza s výkonnou batériou s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám vydrží celé dni bez potreby nabíjania ale aj s dvojitým fotoaparátom s rozlíšením 13 + 2 MPx. Jeho veľkou výhodou je aj moderný umelecký dizajn prepájajúci dve trendové farby doplnený z prednej strany ešte väčším 6,5-palcovým Mini-drop displejom. Ak máte radi hranie hier, telefón vám naviac ponúkne aj výkonný Helio G35 procesor či rýchle pripojenie na siete.