+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 9i

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nie je obal ako obal

Aj výrobcovia telefónov už pochopili, že naše mobilné zariadenia sú priveľmi krehké na to, aby sme ich mohli neohrozene nosiť v kabelkách či vo vreckách, a tak sa všemožne snažia priniesť nám pocit bezpečia a uľahčiť nám námahu. My v etuo.sk sa z toho veľmi tešíme. Pri niektorých typoch telefónov nám je ponúkaná špeciálna ochrana pomocou ultra odolného skla, pri iných sú to materiálové vylepšenia. U výrobcu Realme je to priehľadný obal priložený k baleniu telefónu. Nápad je to skvelý, jeho prevedenia však trochu nešťastné. Obal síce necháva vyniknúť dizajn telefónu Realme 9i, ale ťažko sa na neho nasadzuje a nedolieha na 100 % mobilu. Skutočnú nevýhodu však predstavuje absencia výrezov na spodnej strane obalu, takže ho musíte z telefónu odstraňovať vždy, keď chcete zariadenie nabíjať. A to berie mnoho času aj energie. Pokiaľ si naopak vyberiete niektorý z obalov v ponuke etuo.sk, od týchto starostí budete ušetrení. A prinesieme vám ešte omnoho viac.

Kryty na Realme 9i z etuo.sk vám prinesú množstvo výhod

Všetky kryty na Realme 9i perfektne sedia nielen čo sa týka rozmerov, ale aj precíznych výrezov – na nabíjací port, fotoaparát či bočné tlačidlá. Materiál, z ktorých sú kryty vyrobené, je maximálne prispôsobiteľný a flexibilný, takže skladanie a opätovné nasadzovanie na mobil je veľmi jednoduché a príjemné. Prečo by ste to ale robili? Cez kryt môžete mobil nabíjať, počúvať s ním hudbu aj fotografovať. Odolné obaly váš mobil uchránia pred škrabancami, oškretím aj škaredými vrypmi či preliačeniami. Sú odolné voči prachu, vlhkosti aj nečistotám a tie odolnejšie sú schopné celkom absorbovať energiu pádu. O svoj smartfón sa tak nemusíte báť ani v extrémnejších situáciách alebo pri pádoch z vyššej výšky. Aj keď to tak nevyzerá, všetky kryty ochránia váš mobil nielen zo zadnej a bočných strán, ale tiež spredu. To všetko vďaka bočným hranám vystupujúcim o pár milimetrov nad úroveň displeja. Nedochádza tak ku kontaktu medzi rovnými povrchmi a obrazovkou, a tak sa nezašpiní či neodrie ani pri častom pokladaní displejom smerom dole.

Vyberte si puzdro, ktoré si vás získa

Prečo o puzdre na telefón hovoríme ako o živej bytosti, ktorá si váš môže „získať“? Pretože je to celkom tak. Kvalitatívne parametre obalov na Realme 9i sú dôležité. Ale najdôležitejší je koniec koncov ich dizajn. Ten vás buď okamžite chytí za srdce alebo nie. Potom nie je dôvod skúšať to ďalej. Preto by ste mali byť pri výbere puzdra veľmi trpezlivý. Prezrite si všetky modely a rozhodnite sa, ktorý bude najlepšie dopĺňať váš vkus, podčiarkovať vašu povahu a vykresľovať životný štýl. Ak ste skôr minimalistom a chcete nechať vyniknúť hlavne dizajn svojho telefónu, stavte na kryty série Ultra Slim. Tieto transparentné plastikové kryty nepridajú zariadeniu centimetre navyše, sú veľmi príjemné na dotyk a nezakryjú nič, čo si neprajete. Navyše dodajú mobilu nedbalú eleganciu a spoľahlivú ochranu. Že milujete farby a radi sa nimi obklopujete? Potom sa vám bude ideálne hodiť niektorý z krytov zo série Soft Flex Design. Motívom tu kraľuje vysoká farebnosť a divoká fantázia. Veľmi obľúbené sú napríklad abstraktné akvarely so zlatými odleskami alebo mramorové prvky doplnené o čiary drahých kovov.

Pohodový a moderný spoločník na každý deň: Realme 9i

Stavte na preverenú kvalitu za výnimočnú cenu, stavte na telefón Realme 9i. Prináša vám totiž skvelé fotografie aj všetky moderné funkcie, bez ktorých si neviete predstaviť svoje dni. Skvelým ťahákom je Ultra Smooth IPS displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz pokrývajúci až 90,8 % prednej strany telefónu. S uhlopriečkou 6,6 palcov a jemným rozlíšením 412 x 1080 pixelov sa stane ideálnym spoločníkom na preháranie videí aj hranie skvelých online hier. Ich výkon potom potiahne 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 680. K tomu všetkému získate aj možnosť 33W rýchleho nabíjania či kapacitu batérie až 5 000 mAh.