CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 9 Pro Plus

Obaly pre Realme 9 Pro Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 9 Pro, Realme 9 Pro Plus Free Fire, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pretože nosiť obal sa oplatí

Aj vám sa už stalo, že ste si kúpili nový telefón a po čase ste sa zhrozili, ako zle zrazu vyzerá? Samé malé škrabance, nepekné odtlačky prstov či nebodaj viditeľné vrypy? Verte, že sa to stalo už mnohým z nás. Práve preto vám chceme ponúknuť lepšiu cestu pre váš nový mobil – kvalitné kryty na Realme 9 Pro Plus. Kúpou a nosením obalu na svojom zariadení dokážete predísť až viac ako 80 % všetkých poškodení spôsobených nárazmi, otrasmi, pôsobením vlhkosti, prachu a ďalších nečistôt. Pritom ide o pomerne malú investíciu, ktorá sa vám vráti v okamihu prvého pádu na zem alebo rozliatej kávy v blízkosti telefónu. Nehovoriac o tom, ako štýlovo a originálne so správnym obalom telefón vyzerá. Pozrite sa na všetky výhody, ktoré vám obaly od etuo.sk prinesú do života a potom sa rozhodnite sami.

Spoznajte výhody kvalitných puzdier na telefón

Puzdrá dostupné v našej ponuke vám prinesú najvyššie kvalitatívne štandardy ochrany vášho telefónu. Môžete sa spoľahnúť, že mobil si zachová svoju hodnotu po čo možno najdlhší čas – a netýka sa to iba vonkajšieho obalu, ale aj jeho vnútorných komponentov. Tie sa pádmi a inými nešťastnými náhodami časom omnoho rýchlejšie opotrebovávajú na rozdiel od situácie, keď nosíte na mobile obal tlmiaci podobné nárazy. Obaly zapasujú na telefón tak, ako keby boli stvorení jeden pre druhého. To sa týka rozmerov, ale aj výrezov na fotoaparát, bočné tlačidlá a senzory či externé komponenty, ako sú nabíjačka a slúchadlá. Takto získate istotu, že svoj obal nemusíte z telefónu vlastne nikdy skladať dolu. Ak to však z nejakého dôvodu robíte, aplikácia je veľmi jednoduchá a nepoškodzuje ani obal ani vonkajšie telo telefónu. Že svoj obal musíte často umývať a čistiť? Žiadny problém, jednoducho použite prúd tečúcej vody, vlhkú handričku, dezinfekčný gél alebo vlhčené utierky. Potlač na obaloch je vytlačená najmodernejšou bodovou metódou, takže farby sú odolné voči zošúchaniu a oškieraniu rovnako ako vyblednutiu alebo zmenám farieb v čase. Svoj obal si tak môžete užívať bez zmeny po dlhý čas rovnako ako telefón – bez jediného škrabančeka.

Doprajte si kryt na Realme 9 Pro Plus podľa svojho vkusu

Váš kryt však nesmie byť len o kvalitnej ochrane. Buďte naň náročnejší a okrem ochrany vyžadujte aj krásny dizajn, ktorý presne sadne vašej osobnosti, povahe a vkusu. Ak ste minimalistom, budú sa vám určite hodiť priehľadné puzdrá s malou hrúbkou, ktoré nechajú vyniknúť dizajn vášho telefónu, jeho farebnosť a zaujímavé prvky. Pokiaľ naopak milujete chic dizajn, siahnite po obaloch kolekcie Design Case. V tejto kolekcii nájdete mramorové vzory, akvarelové maľby s prvkami zlata, pastelové lúčne kvety hrajúce farbami či jemné geometrické vzory ideálne doplňujúce váš telefón. Ste skôr milovníkom prírody? Potom siahnite po vzoroch stromov, listov alebo divokých zvierat. V prípade, že musíte mať všetko lesklé a jagavé, hodiť sa pre vás budú obaly s farebnými trblietkami a ombré efektom. Levom salónov ponúkame potlače zvieracích vzorov a milovníkom ostrovtipu zas puzdrá s výstižnými nápismi.

Smartfón Realme 9 Pro Plus: skvelý výkon za super cenu

Užívajte si štýlový telefón v perfektnom dizajne a skvelým výkonom. So smartfónom Realme 9 Pro Plus totiž nemusíte robiť nijaké kompromisy – vo výkone ani v cene. Tento telefón vám prinesie skvelý displej s uhlopriečkou 6,6 palcov, rozlíšením 2 400 x 1 080 bodov a obnovovacou frekvenciou 90 Hz. K tomu získate aj zabudovanú výkonnú čítačku prstov s monitorom tepovej frekvencie pre váš neustály prehľad o svojom zdraví. Inteligentný denný a nočný režim si obrazovka volí sama podľa toho, aká je denná doba. S týmto modelom získate aj snímkový senzor Sony IMX766 pre skvelý prísun svetla a optickú stabilizáciu obrazu. Vaše fotografie tak budú neodolateľné už na prvý pohľad.