CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 8i

Obaly pre Realme 8i


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 8 4G, Realme 8 5G, Realme 8 Pro, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečnosť telefónu Realme 8i pod kontrolou vďaka kvalitným obalom

Ani vás už nebaví spoliehať sa na šťastenu? Mala by totiž za vás zariadiť, aby vám váš telefón nevypadol z vrecka alebo z ruky, a keď už vypadne, tak aby sa aspoň nerozbil, a keď sa rozbije, tak aby sa aspoň dal opraviť,... Zastavte sa a preberte nad bezpečnosťou svojho zariadenia plnú kontrolu vďaka spoľahlivým obalom na telefón. Zaručia vám totiž, že aj v prípade pádov alebo nárazov bude váš telefón uchránený od škrabancov, vrypov, odrenín či prasklín. Navyše mu už nehrozí ani poškodenia v dôsledku pôsobenia vlhkosti alebo prachu či nečistôt. Kvalitné obaly na telefón Realme 8i s ochrannou schopnosťou sa ideálne hodia pre ľudí, ktorí veľa cestujú, športujú alebo pracujú v náročnejších podmienkach, žijú v domácnosti s deťmi, ktoré si telefón občas požičiavajú na hranie alebo majú “smolu” na nešťastné pády a ďalšie náhodné udalosti poškodzujúce zariadenie. Alebo pre tých, ktorí chcú jednoducho svoj telefón ozvláštniť, dodať mu šmrnc a trochu farieb. To teda znamená, že sa hodí pre každého používateľa mobilu Realme 8i. Vyberte si teda aj vy model, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad.

Ako si vybrať dokonalé puzdro na telefón Realme 8i

Svoj obal na Realme 8i by ste si mali vyberať hlavne podľa svojich nárokov a požiadaviek. Ak potrebujete veľmi silnú ochranu, zvoľte si kryt spevnený karbónovými vláknami, ktorý odoláva aj ťažkým nárazom a zároveň pôsobí masivne elegantným dojmom. Dobrým riešením je v tomto prípade aj knižkový kryt na Realme 8i. Ten vďaka svojmu výklopnému krídlu spoľahlivo ochráni aj displej zariadenia, takže už nemusíte používať tvrdené sklo ani fóliu na displej. Vďaka magnetickému uzáveru je isté, že sa obal nikdy neotvorí bez toho, aby ste si to želali. Navyše ho môžete využiť aj ako praktický stojan pri sledovaní videí, filmov alebo hraní online hier. Pokiaľ ste vyznávačom klasiky alebo zarytým minimalistom, ideálne sa pre vás bude hodiť transparentný kryt zo série Ultra Slim. Vďaka svojmu materiálu nechá vyniknúť hlavne originálny dizajn telefónu a pôsobí veľmi decentne. Zároveň mobilu nepridá zbytočné centimetre naviac, takže s ním môžete svoje zariadenie aj naďalej nosiť vo vrecku nohavíc alebo v tej najmenšej kabelke. POkiaľ sa chcete odlíšiť od davu a vdýchnuť svojmu mobilu trochu farby, stavte na kryty s kolekcií Design alebo Fantasy. Prinesú vám množstvo možností, ako vyniknúť. Či už pôjde o trblietavý kryt, obal na Realme 8i s motívmi pastelových kvetov, moderným motívom mramoru alebo vintage vzormi. Výber je len na vás.   

Kvalitný kryt vám prinesie množstvo výhod     

  Obaly na Realme 8i vám prinášajú množstvo benefitov. Sú flexibilné, odolné voči poškodeniam a na váš telefón presne zapasujú. Silikónové a plastikové kryty nechránia iba zadnú a bočné časti vášho zariadenia, ale taktiež jeho prednú časť. Vďaka tomu, že ich bočné hrany o niekoľko milimetrov presahujú úroveň displeja totiž nedochádza k fyzickému kontaktu medzi obrazovkou a rovnými povrchmi. Svoj mobil tak môžete pokladať na rovné povrchy, ako stôl, podlaha alebo palubná doska auta bez obáv o ich poškriabanie. To isté platí aj o pádoch na zem alebo podlahu. 

Realme 8i ako stvorený pre mladých 

Skvelé riešenie pre mladšie ročníky, ktoré potrebujú mať všetky moderné funkcie a prepracovaný dizajn pohromade za skvelú cenu, predstavuje smartfón Realme 8i. Ponúka totiž skvelú výdrž batérie s kapacitou až 5 000 mAh pre výdrž bez potreby nabíjania až 2 dni, trojitý fotoaparát s rozlíšením 50 MPx s podporou snímania hĺbky aj ultraširokých záberov aj obľúbený predný snímač na selfie fotky s rozlíšením 16 MPx. K tomu si pripočítajte aj citlivú čítačku prstov, možnosť používania dvoch SIM kariet či možnosť platenia pomocou technológie NFC a získate zariadenie vhodné na každodenné používanie.