CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 8 Pro

Obaly pre Realme 8 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 8 4G, Realme 8 5G, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Množstvo obalov na výber len pre vás

Rozhodli ste sa, že obaly z našej ponuky budú pre vás tým pravým? Potom vám ponúkame stovky možností, ako si vybrať ten správny dizajn, ktorý vás každý deň poteší a vyčaruje vám úsmev na tvári. Kolekcia Etuo Design Case toho ponúka naozaj množstvo. Napríklad pastelové vzory, vintage štýl alebo boho obrázky pierok a lapačov snov, ktoré si zamilujú predovšetkým dámy. Vzory Minimal sú tu zas pre všetkých, ktorí to majú radi pekne jednoduché a zároveň aj elegantné. Séria Gold Abstract ponúka abstraktné obrázky tekutej farby doplnené o žiarivé prvky zlata, ktoré vám učarujú na prvý pohľad. Veľmi obľúbené sú tiež motívy mramoru v rôznych farbách, obaly na telefón Realme 8 podľa znamenia alebo motivačné nápisy na každý deň. Napríklad ten s citátom „Life is either great adventure or nothing“. V našej ponuke nájdete vianočne ladené puzdrá, letné kúsky s ovocím a v žiarivých farbách, jarné motívy alebo halloweenske špeciály. Jednoducho niečo pre každú príležitosť. Pokiaľ však obrázky nie sú pre vás, vyberte si niečo omnoho jednoduchšie. Napríklad jednofarebný kryt z ekokože v rôznych prevedeniach. Alebo nechajte vyniknúť dizajn svojho mobilu a zvoľte priehľadný kryt Ultra Slim. Ten pôsobí „nahým dojmom“, teda tak, že ho na telefóne skoro ani nevidieť. Pritom mu však poskytuje maximálnu ochranu zo zadnej i z bočných strán.

Kryty s vlastným motívom na Realme 8 Pro

Že hľadáte skôr originalitu ako množstevné dizajny? Potom stavte na kryty s vlastným motívom. Na tieto obaly si môžete pripraviť grafiku celkom sami, len pomocou nášho online editora. S týmto nástrojom nemusíte nič sťahovať do počítača, stačí si do neho len nahrať svoju obľúbenú fotografiu, upraviť ju priamo na elektronickom kryte a zaslať nám svoj návrh do výroby. Zvládnu to profesionáli aj ľudia, ktorí s grafikou nemajú ani tie najmenšie skúsenosti. Všetko je veľmi hravé a jednoduché. Váš kryt s fotografiou pripravíme v prvotriednej kvalite a tak, aby bol u vás doma čo najskôr.

Telefón Realme 8 Pro pre potešenie všetkých zmyslov

Smartfón Relame 8 Pro vás hneď na prvý pohľad zaujme svojim krásne prepracovaným dizajnom, ultratenkým telom a jemnou obrazovkou na celú prednú stranu. Tento displej s uhlopriečkou 6,4 palcov, rozlíšením 2 400 x 1 080 bodov a neuveriteľne rýchlou obnovovacou frekvenciou až 180 Hz vám dopraje úžasný zážitok z hrania online hier, sledovania filmov aj videí na internete. Veľkou výhodou je aj batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá váš výkon potiahne bez potreby nabíjania aj niekoľko dní. No a keď sa už vybije, dokážete ho vďaka technológii SuperDart Charge nabiť veľmi rýchlo – do 50 % už za neuveriteľných 17 minút! Ťahákom tohto modelu je aj skvelý štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu až 128 MPx. Ďalšie šošovky, ako 8 Mpx ultra širokouhlý objektív pre fotenie krajiny, makro kamera pre fotenie zblízka a tiež pokročilý senzor B & W Lens sú už len čerešničkou na torte tohto dokonalého prvku telefónu.