+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 8 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Hľadáte dokonalý obal na Realme 8 5G?

Kvalitný kryt na telefón Realme 8 5G poskytuje spoľahlivú ochranu pred mechanickým poškodením či úplným zničením zariadenia. Vyhnete sa s ním zbytočným opravám a strate hodnoty svojho zariadenia. Naozaj dobrý obal váš mobil naopak spraví výnimočným, oddelí ho od davu a každý deň spraví jeho používateľovi radosť. Nájdite aj vy dokonalý kryt na svoj telefón na našich stránkach a radujte sa s ním či je leto, zima alebo deň alebo noc.

10 výhod, pre ktoré si zamilujete kvalitné kryty od etuo.sk

Puzdrá od etuo.sk v sebe ukrývajú množstvo výhod, ktoré naši zákazníci milujú. Za prvé, sú odolné voči mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance, vrypy aj preliačeniny. Za druhé predlžujú trvácnosť telefónu tým, že chránia pred otrasmi, a tak šetria citlivé vnútorné komponenty telefónu. Za tretie sú vyrobené z prémiových materiálov, takže sú odolné voči vode aj prachu. Ako štvrtú výhodu je potrebné uviesť ich jednoduché umývanie vodou alebo dezinfekčnými prostriedkami. Za piate pôsobia veľmi elegantne a telefónu dodávajú šmrnc. Šiestou výhodou sú ich presné rozmery a dokonale sediace výrezy, čo sa týka fotoaparátov, reproduktorov, nabíjacích portov alebo senzorov na odtlačky prstov. Za siedme sa veľmi príjemne držia v ruke a uľahčujú manipuláciu s mobilom. Ako ôsmy bod uvádzame ich vyčnievajúce okraje na ochranu bočných strán aj displeja. Veľkým plusom je v deviatom bode ich výhodná cena, ktorá je neporovnateľne nižšia v porovnaní s opravami alebo výmenami zariadenia v dôsledku poškodenia. A pri desiatom bode nesmieme zabudnúť ani na kvalitnú a dlhotrvácnu bodovú tlač odolnú voči oteru a zafarbeniu. Ešte stále váhate? Už nie je nad čím!

Dizajn ruka v ruke s kvalitou

Kvalitné kryty poskytnú telefónu Realme 8 5G skutočne tú najvyššiu úroveň ochrany. Pri výrobe sa však nezabúda ani na ich dokonalý dizajn. Ten totiž sprevádza každý jeden obal z našej dielne. Vybrať si je možné z viac ako stovky motívov, vzorov, farieb a typov obalov. Pre maximálnu ochranu sú tu pre vás knižkové obaly chrániace nielen zadnú ale aj prednú časť telefónu. Vďaka výklopke na magnetický uzáver telefón ochránia pred pádmi na tvrdé povrchy ale aj pred poškodením spôsobeným ostrými predmetmi – napríklad kľúčmi pohodenými spoločne s telefónom vo vrecku kabelky. Tento obal je vhodný aj ako praktický stojan na mobil pri sledovaní filmov alebo hraní hier či ako praktické puzdro na drobnosti. Ako sú napríklad platobné karty či identifikačné doklady. Pre tých, ktorí vyžadujú kompaktnejšie riešenie, sú tu silikónové kryty na Realme 8 5G. Ich výhodou je, že vyzerajú skvele a naviac nezaberú príliš veľa miesta. Pokojne sa tak dajú nosiť aj vo vrecku obtiahnutých džínsov alebo v tej najmenšej kabelke. Majú veľmi príjemný povrch, ochraňujú aj displej pri pokladaní alebo pádoch na rovné povrchy a sú dostupné v niekoľkých dizajnových prevedeniach a kolekciách. Napríklad obaly z kolekcie Etuo Design vám ponúknu prepracované mramorové vzory, luxusné abstraktné motívy doplnené o zlaté prvky alebo pastelovými farbami hrajúce modely, z ktorých nebudete vedieť spustiť oči.

Skvelý pomocník pre každého: Realme 8 5G

Naozaj nízka cena bez väčších kompromisov. To je telefón Realme 8 5G. Už jeho názov napovedá, že funguje skvele pri pripojiteľnosti na najnovšiu 5G sieť a v spojení s 128 GB pamäte ide o zariadenie, ktoré pokojne môže pracovať s niekoľkými aplikáciami naraz bez zbytočného zasekávania. Toto zariadenie ďalej zaujme displejom s uhlopriečkou 6,5 palcov a vysokým rozlíšením 2 400 x 1 080 pixelov. Pokojne s ním tak sledujte seriály, hrajte online hry alebo si užívajte obľúbené seriály. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 42 MPx s umelou inteligenciou za vás odfotí perfektné snímky, využiteľný je aj snímač odtlačkov prstov integrovaný ako bočné tlačidlo či NFC možnosť platenia pomocou telefónu.