CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 8 4G

Obaly pre Realme 8 4G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 8 5G, Realme 8 Pro, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Dokonalé ochranné doplnky na telefón Realme 8

Pýtate sa, ako vyzerá dokonalý ochranný obal na Realme 8? Musí spĺňať hneď niekoľko parametrov, na ktoré by ste si pri jeho kúpe mali poriadne posvietiť. Za prvé musí kryt pasovať na telefón presne každým jedným milimetrom. Jeho výrezy musia sedieť nielen na fotoaparát, ale aj na nabíjací port, bočné tlačidlá či prípadne na senzor odtlačkov prstov. Tak, aby ste ho nikdy nemuseli dávať z telefónu dole. Nikdy. Správny obal by mal spĺňať tie najvyššie kvalitatívne štandardy, byť odolný nielen voči otrasom, škrabancom a mechanickému poškodeniu, ale taktiež voči vode, mastnote, UV žiareniu alebo ošúchavaniu potlače. V nepoškodenom stave by mal vydržať aj po mnohých umytiach pod tečúcou vodou či po čistení dezinfekčným prostriedkom. Musí sa tiež pohodlne držať v ruke, byť príjemný na dotyk a v neposlednom rade taktiež krásny na pohľad. Zdá sa vám, že takýto obal nikdy nenájdete? Potom vás vyvedieme z omylu – všetky obaly z e-shopu etuo.sk tieto charakteristiky spĺňajú. Poďte si vybrať typ a dizajn, ktorý sa vám bude najviac páčiť a o bezpečnosť vášho telefónu bude postarané.

Ako vybrať vhodný obal na Realme 8

Pri výbere obalu na Realme 8 by ste si mali premyslieť hlavne to, čo od neho očakávate. Prajete si dokonalú ochranu nielen zadnej, ale aj prednej strany vášho telefónu bez toho, aby ste si museli dokupovať ešte ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo na displej? Potom stavte na knižkové puzdro. Vďaka výklopnému krídlu sa uzavrie okolo telefónu na magnetický uzáver a neotvorí sa bez vášho pričinenia ani pri tých najtvrdších pádoch na zem. Zároveň vyzerá veľmi štýlovo a elegantne. Knižkové puzdro sa dá využívať nielen ako obal na telefón, ale taktiež ako praktický stojan pri sledovaní filmov či seriálov alebo pri dlhých konferenčných hovoroch s kolegami alebo rodinou. Ak by vám však výklopka vadila pri používaní telefónu, siahnite radšej po kompaktnejšej verzii obalov na telefón – silikónových krytoch. Tie mobilu nepridajú zbytočné centimetre naviac, ich bočné strany sú transparentné, a tak dajú vyniknúť aj dizajnu samotného telefónu. A ak ste sa už rozhodli čo sa týka typu, poďme pre vás spoločne vybrať aj ten správny dizajn.

Dizajnové riešenia puzdier na váš telefón

Pri telefóne Realme 8 máte v našom e-shope množstvo možností. Ak máte radi vzory, farby alebo moderné nápisy, zvoľte niektorý dizajn z kolekcie Etuo Design Case. Nachádzajú sa v nej mramorové vzory s doplnkami zlatých prvkov, minimalistické vzory či pastelové kvety a obľúbené geometricky ladené obrázky. Vyberú si z nich dámy, ktoré volia jemnejšie farby, romantické vzory alebo vintage štýl, páni, ktorí siahajú po tmavších odtieňoch a strohejšom dizajne aj mladšie ročníky milujúce vtipné obrázky s celou paletou farieb. Pokiaľ si ani tak neviete vybrať, vytvorte si svoj obal na telefón sami. Môžete použiť vlastnú fotografiu a doladiť ju podľa svojej fantázie.

Doprajte si štýlový smartfón. Doprajte si Realme 8

Telefón Realme 8 pravdepodobne prekoná vaše očakávania. Ako prvý vás chytí za srdce práve prepracovaný displej s uhlopriečkou 6,4 palcov, rozlíšením 2 400 x 1 080 bodov a neuveriteľne rýchlou obnovovacou frekvenciou až 180 Hz. Obrazovka vám tak dopraje úžasný zážitok z hrania online hier, sledovania filmov aj videí na internete. Na zadnej strane dopĺňa telefón futuristický dizajn v moderných striebristých farbách a atraktívne tenkým profilom. Telefón však nielen skvele vyzerá, ale šliape ako hodinky. To vďaka spoľahlivému výkonu procesoru MediaTek Helio G95 doplneného o 6 GB RAM. Ani batéria s kapacitou 5 000 mAh vás nenechá len tak v štichu, keďže vydrží bez potreby nabíjania aj niekoľko dní. Čerešničkou na torte je potom skvelý štvoritý fotoaparát s luxusným rozlíšením hlavnej šošovky až 128 MPx a skvelými technológiami, ako je napríklad Starry pre nočné videnie alebo Tilt-Shift na zmenšovanie metropol na fascinujúce miniatúrne modely.