+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 7

Obaly pre Realme 7


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 7 5G, Realme 7 Pro, Realme 7i, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Krásne kryty na Realme 7

Poznáte to: už nejaký ten čas hľadáte vhodný obal na svoj Realme 7, ale stále nie a nie ho nájsť. V elektronickom obchode etuo.sk sa vám to však iste podarí veľmi rýchlo. V prvom kroku si vo vrchnej časti našej webovej stránky si stačí vybrať typ obalu, ktorý by ste si na svoj telefón predstavovali. Ak preferujete maximálne bezpečie, zvoľte kryt typu bumber vyrobený z jemnej ale odolnej gumy či knižkový obal. Ten vďaka výklopnému krídlu ochráni aj váš displej. 

Vyberte si kvalitný obal na mobil

Pri obaloch na telefón však nejde len o farebnosť, vzory a váš vkus. Zamerajte sa taktiež na kvalitu, ktorá je tu kľúčová. Všetky obaly z etuo.sk sú maximálne odolné, ochránia váš telefón vďaka prvotriednym materiálom a presným strihom pre váš Realme 7. Každý náš kryt naviac na bočných stranách takmer o milimeter presahuje cez okraj displeja, a tak si môžete byť istí, že obrazovka je chránená aj keď si telefón položíte na stôl či na akýkoľvek rovný povrch. Obaly sú veľmi jemné zvnútra, takže sa nestane, že by váš telefón akokoľvek poškodili aj pri nárazoch, a naviac presne kopírujú funkcionalitu vášho zariadenia. Môžete ich tak mať na telefóne umiestnené 24/7.   

Realme 7 si obľúbite

Telefón Realme 7 vás prekvapí vašou prepracovanosťou a zároveň veľmi férovou cenou. Poháňa ho výhodný Helio G95 procesor a jeho kvalita je overená inštitútom TÜV Rheinland. Obsahuje batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám pokojne vydrží celý deň prezerania online videí alebo celý mesiac v module Standby. Iste si obľúbite aj jeho 64 MPx fotoaparát s čistejším a ostrejším výsledkom a mnohými prepracovanými funkciami, ako je napríklad Starry Mode, ktorý dokáže krásne zachytiť nočnú oblohu. S týmto telefónom nebudete iste nikdy sklamaní.