+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 6i

Obaly pre Realme 6i


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 6, Realme 6 Pro, Realme 6S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Široký výber puzdier na Realme 6i 

Telefóny Realme si zaslúžia vašu ochranu. Či už ich používate doma, v kancelárii, pri športe alebo na výletoch v prírode. Preto im doprajte kvalitný kryt, ktorý ich podrží v každej situácii. V e-shope etuo.sk si naozaj máte z čoho vyberať. Najpopulárnejšou voľbou zostávajú medzi našimi zákazníkmi silikónové obaly na Realme 6i, ktoré sú tenké, jemné na dotyk a na telefóne sedia „ako prikované“. Nikdy sa vám s nimi nestane, že sa vám zo zariadenia zošmyknú, a tak poskytujú perfektný pocit bezpečia. Ak na druhú stranu hľadáte ochranu zadnej, ale zároveň aj prednej strany telefónu, stavte radšej na knižkové puzdrá v niekoľkých farebných prevedeniach. Zvoľte si jednofarebnú variantu vhodnú do práce či na spoločenské udalosti alebo modely s rôznymi motívmi, ktoré vám každý deň zlepšia náladu.     

Kvalita krytov na prvom mieste 

Ak žijete naozaj rušným životom, bude sa pre vás hodiť aj bumper kryt odolávajúci aj intenzívnejším nárazom. A pokiaľ si naopak prajete nechať maximálne vyniknúť dizajn svojho Realme 6i, zakúpte si priesvitný silikónový obal, ktorý na seba nebude zbytočne sťahovať pozornosť. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, každý kryt z etuo.sk vám prinesie rovnakú dávku kvality, zaručenej ochrany a bezpečia.     

Vydajte sa na cestu s Realme 6i

Férová cena, neuveriteľne moderný dizajn v krásnych farbách a skvelé vybavenie. To je telefón Realme 6i plný zábavy a ľahkosti. Pre plynulý výkon používa Helio G80 procesor, ktorý nedovolí, aby sa telefón akokoľvek spomalil aj pri náročnejších hrách či sledovaní kvalitných videí. Jeho batéria s kapacitou 5 000 mAh naviac potiahne váš výkon aj tri dni bez potreby nabíjania a neuveriteľných 39 dní v móde standby. Máte s ňou naviac možnosť 18W rýchleho nabíjania cez port USB typu C. Realme 6i vám iste polichotí aj výkonnou 16 MP selfie kamerou, ktorá dokáže zachytiť vaše najkrajšie ja.