+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 6 Pro

Obaly pre Realme 6 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 6, Realme 6i, Realme 6S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Pútavé kryty na Realme 6 Pro

Dokonalý kryt na telefón sa niekedy hľadá naozaj ťažko. Preto sme si pre vás v etuo.sk pripravili viac ako stovku možností tak, aby ste si mohli vybrať nielen typ obalu na Realme 6 Pro, ktorý vám bude najviac vyhovovať, ale aby ste ho zároveň mohli nájsť aj v pútavom dizajnovom prevedení. Silikónové kryty sa vyznačujú tým, že sú naozaj tenké, elegantné a na telefón dokonale zapasujú. Naopak knižkové kryty majú o čosi väčšiu hrúbku, zato však ochraňujú telefón aj z jeho prednej stránky. Veľmi obľúbené sú dnes aj gumové obaly schopné absorbovať energiu pádov aj z vyššej výšky, a tak ochránia váš Realme 6 Pro aj pred najväčším poškodením. Vyberte si farebné kryty s prírodnými alebo industriálnymi motívmi alebo zvoľte transparentnú klasiku, ktorá dá maximálne vyniknúť dizajnu vášho telefónu.      

Kvalitné obaly na Realme 6 Pro od etuo

Všetky naše obaly perfektne držia na telefóne a nemusíte sa báť, že by sa vám pri páde zošmykli. Puzdrá majú precízne výrezy, ktoré vám umožňujú bez problémov nabíjať, fotografovať alebo počúvať obľúbenú hudbu bez potreby odstraňovania obalu. Pochádzajú z tých najkvalitnejších materiálov – kvalitných silikónov či TPU, takže sa nemusíte báť o ich trvanlivosť alebo odolnosť voči nepriaznivým vplyvom. Skrátka váš telefón dokážu ochrániť za každej situácie. A to je to najdôležitejšie.       

Dokonalý Realme 6 Pro

Telefón Realme 6 Pro je skvelým doplnkom každého používateľa, ktorý miluje moderný dizajn, pokročilé funkcie, a to všetko za férové ceny. Hneď na prvý pohľad vás pri ňom upúta 16,6-palcový Full HD+ Ultra Smooth displej a krásne zaoblené tvary tela telefónu. Realme 6 Pro nezaostáva ani čo sa týka fotoaparátu: užijete si s ním štvoritú 64 MP Al Quad Kameru s ultra širokou šošovkou, 20-násobným zoomom a makro senzorom. Vďaka technológií rýchleho nabíjania sa naviac telefón nabije už za 1 hodinu, takže vás nebude už v ničom obmedzovať.