+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme 6

Obaly pre Realme 6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Realme 6 Pro, Realme 6i, Realme 6S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryty na mobil ako alfa a omega bezpečia

Obaly na telefóny sú dnes absolútnym „must have“ pre pocit bezpečia. V takto hektickej dobe totiž jednoducho nemôžete chodiť po svete s neustálym strachom o svoj telefón. Je viac než isté, že vám občas spadne, oškrie sa alebo príde do kontaktu s vlhkosťou či nečistotami. A práve preto by ste mali myslieť na účinnú prevenciu a zachovanie hodnoty svojho smartfónu Realme 6. Kryty v e-shope etuo sú vyrobené z maximálne odolných TPU materiálov, ktoré k vášmu telefónu nepustia škrabance ani špinu. Naviac naň sadnú ako uliate aj s ohľadom na všetky výrezy a tlačidlá. Telefón tak máte ochránený 24/7 bez rizika poškodenia. A pokiaľ k tejto ochrane pridáte aj tvrdené sklá či fólie na displej, máte o telefón 100 % postarané.

Ktorý obal na telefón si vyberiete vy?

Otázkou však ostáva, ako si vybrať ten správy kryt. U nás totiž s pár kliknutiami získavate doslova stovky možností. V prvom rade zvážte, aký typ by vám najlepšie sedel. Je to knižkové puzdro ochraňujúce celý povrch telefónu zozadu až k displeju a slúžiace taktiež ako praktický stojan pre sledovaní videí? Alebo niečo jednoduchšie? Napríklad silikónový obal s príjemnými farbami, vtipnou fotografiou alebo vašimi obľúbenými prírodnými motívmi. Výber je len na vás, takže zvažujte pozorne a dôkladne.

Skvelý mobil za skvelú cenu

Na telefóne Realme 6 používateľov určite ako prvé zaujme elegantné sklenené telo a lesklý, mierne zaoblený dizajn doplnený o displej s Full HD+ rozlíšením. Tento telefón vám dokáže spraviť aj krásne fotografie pomocou foťáku so štyrmi objektívmi. Hlavný snímač je Samsung ISOCELL Bright GW1, sekundárny 8 MPx ultra širokouhlý snímač, tretím je 2 MPx makro snímač a ako štvrtý vám poslúži 2 MPx monochromatický snímač. Intenzívnejších používateľov poteší aj kapacita batérie 4 300 mAh, ktorá vám aj bez potreby nabíjania vydrží až dva dni.