CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Realme

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Špičkové obaly na telefón Realme

Dajte svojmu telefónu Realme novu tvár. Takú, ktorá presne doladí váš štýl, ale zároveň zariadenie ochráni pred oškretím, pádmi, nečistotami a ďalšími poškodeniami. Zabezpečte mu štýlový a odolný obal presne podľa vašich predstáv a zabudnite na neustále poškodený a zničený mobil.

Chráňte svoj Realme vkusnými krytmi

V našom e-shope etuo.sk si vyberiete z viac ako 300 krytov na telefón v rôznych prevedeniach a štýloch. Uprednostňujete skôr spoľahlivé obaly, ktoré ochránia telefón z každej strany a len tak sa pri pádoch neotvoria? Potom stavte na knižkové puzdrá Wallet Book. Veľkým trhákom sú tiež silikónové kryty, ktoré sú o niečo tenšie, elegantnejšie a nepridajú telefónu ani o milimeter viac! Ak radi žiarite a ste ozdobou každej party, zamilujete si trblietavé puzdrá, ktoré oslnia na prvý pohľad. Máte pocit, že vám telefón neustále padá a potrebovali by ste naozaj silnú a spoľahlivú ochranu? Potom sú tu bumper obaly na telefón Realme. Dokážu nielen tlmiť pády a nárazy, ale vyzerajú skvele a hlavne naozaj moderne. Naozaj cool záležitosťou sa stali gravírované kryty, ktoré potešia hlavne minimalistov so zmyslom pre eleganciu. No a milovníkom prírody odporúčame obaly s jedinečnými vzormi dreva – každý z nich je totiž originál, čo do vášho bežného uponáhľaného života vnesie trochu prírody. Vybrať si môžete aj prémiové obaly na telefón Realme od známych výrobcov ako sú Forcell, Nillkin, Ringke či Ipaky.

Značka Realme je tu pre vás!

Značka telefónov Realme sa na európskom trhu objavila v roku 2019 a od vtedy si neustále získava srdcia mladých ľudí. Ponúka nielen štýlové a moderné, ale naviac aj cenovo dostupné telefóny, ktoré si jednoducho musíte zamilovať! Produkty Realme sa vyznačujú hravosťou a ľahkosťou, ale zároveň najnovšími technológiami pre mladých a silným výkonom. Ak teda chcete objavovať neustále nové a výnimočné možnosti, s telefónom Realme určite nešliapnete vedľa!