+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Pocophone X3 NFC

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zvoľte si dokonalý kryt na svoj Pocophone X3 NFC

Mnoho ľudí váha nad tým, ako si vybrať dokonalý obal na svoj telefón. Čo je kľúčovým faktorom pri rozhodovaní? Vezmime to pekne postupne. Najprv by ste mali vedieť, aký typ krytu vám najlepšie vyhovuje. Knižkové obaly sú veľmi bezpečným a elegantným riešením, ale niekomu, kto viac fotí a filmuje, môže výklopné rameno dosť prekážať. Naopak silikónové obaly sú síce veľmi štýlové, nechajú vyniknúť vlastný dizajn telefónu a sú dostupné za skvelé ceny, ale nedokážu ochrániť prednú časť telefónu. Ideálnym kompromisom sa tak môžu zdať obojstranné transparentné obaly, ktoré chránia telefón zo všetkých strán, avšak nedajú možnosť veľkého vyžitia vašej fantázii. Vyberajte teda podľa svojich preferencií tak, aby ste boli skutočne spokojní. Až potom sa zamerajte na farebnosť a vzory daného obalu. Prezrite si všetky kryty, ktoré vám na našich webových stránkach ponúkame, a nechajte za seba hovoriť emócie. Ten dizajn, ktorý vám ako prvý „padne do oka“ je často ten najlepší. Či už to bude kryt s divokými pivóniami alebo drevený obal s prírodným motívom, stavte na svoj pocit a iste sa vám tento výber oplatí.

Luxusné obaly máte s etuo.sk na dosah ruky

Obaly od etuo nie sú len príjemné na pohľad, ale aj naozaj kvalitné. Vyrábame ich z odolných TPU materiálov, kvalitnej syntetickej kože či jemného silikónu. Presne sadnú na váš telefón všetkými výrezmi aj svojimi rozmermi, ľahko sa nasadzujú, ale len tak ľahko neskĺznu.

Novinka od Xiaomi: Pocophone X3 NFC

Nový model X3 NFC od Pocophone prichádza s novým a jedinečným dizajnom zadnej strany. Prednú stranu tvorí 6,67-palcová obrazovka s mierou obnovenia obrazu 240 Hz a Full HD+ rozlíšením a pokrytá ochranou Gorilla Glass 5. Prerušená je len kvôli selfie kamere na vrchnej strane. Veľkou výhodou tohto modelu je aj skvelá výdrž batérie bez potreby nabíjania aj 3 dni vďaka kapacite 5 160 mAh.