+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Pocophone M3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nájdite si ten najkrajší obal na svoj Pocophone M3

Kryt na telefón už dávno nepredstavuje len povinnú ochranu pred škrabancami, odreninami alebo pádmi telefónu na tvrdú zem. Stal sa z neho módny doplnok, ktorý napovedá o vašom štýle, záľubách či dokonca povahe. Preto by ste si mali dať záležať na jeho výbere. Veľmi modernou záležitosťou pre mladšie ročníky sú napríklad puzdrá kolekcie Etuo design case, ktoré sme si pre vás pripravili v jemnejších farbách, minimalistickejších vzoroch a veľmi originálnych motívoch. Novinkou pre nedbalých elegánov sú taktiež obaly z ekokože veľmi príjemné na pohľad, s jemným vzorovaním a v zemitých farbách. Ak ste naopak milovníkom prírody do morku kosti, stavte na krásne puzdrá s motívmi jemných pivónií či divokých poľných ruží alebo rovno na drevené obaly s originálnou kresbou dreva. Ich boky sú navyše potiahnuté veľmi odolnou gumou odolnou voči nárazom aj na tvrdšie povrchy. 

Kvalita je u nás zaručená

Všetky kryty, ktoré si u nás vyberiete, vám dodáme v maximálnej kvalite. Sú vyrábané z prémiových materiálov, napríklad z technologicky precízne spracovaného TPU materiálu, ktorý je maximálne flexibilný ale pritom odolný a nepriepustný, jemného silikónu dodávajúceho vášmu telefónu nevídaný lesk či príjemnej ekokože. Obaly sa taktiež ľahko umývajú pod tečúcou vodou a perfektne sadnú na váš Pocophone M3. 

Cool telefón Pocophone M3 od Xiaomi

Xiaomi pod vlastnou značkou Poco predstavilo veľmi lacnú novinku s označením M3. Hoci parametre spadajú do pomerne klasickej strednej triedy, jej cena je nezvyčajne nízko. Telefón má veľký 6,53 – palcový IPS displej s rozlíšením 1 080 x 2 340 pixelov a kvapkovitým výrezom. Displeju tak v podstate na prvý pohľad nie je čo vytknúť, len si potom ešte v samotnom teste budeme musieť overiť, či Xiaomi nezanedbalo intenzitu jasu. Displej kryje tvrdené sklo Gorilla Glass 5. Čítačku odtlačkov prstov nájdete na boku tela.