+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Pocophone F2 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Spoľahlivé obaly pre váš Pocophone F2 Pro

Niekedy sa nám stane, že nám telefón jednoducho vypadne z ruky. Alebo ho nevedomky oškierame v taške či vo vrecku, kde máme aj kľúče. Telefóny sú jednoducho veľmi krehké zariadenia, o ktoré sa treba starať ako o „oko v hlave“. Práve preto by ste možno aj vy mali premýšľať nad kvalitnými obalmi, ktoré váš mobil ochránia pred nečakanými udalosťami.

Knižkové a flipové puzdrá ako bezpečná ochrana

V našom e-shope si môžete vybrať zo stoviek možností. Medzi najodolnejšie obaly patria knižkové puzdrá, ktoré chránia váš telefón nielen zozadu, ale aj z bočných strán a hlavne sa starajú aj o displej. Výklopné krídlo sa uzatvára na magnetický uzáver, ktorý len tak nepustí a preto máte istotu, že telefón je chránený aj pri pádoch. Knižkové obaly však už dávno nie sú nudnou povinnosťou, ale naopak zábavným doplnkom. Vyberte si ich napríklad z kolekcie Wallet Book Fantastic, kde nájdete všetky možné farebné variácie a vzory. Podobne ako knižkový kryt vám poslúži aj flipové puzdro na Pocophone F2 Pro. Vyberte si napríklad renomovanú značku Forcell, ktorá dodáva len tie najkvalitnejšie výrobky. Že chcete so svojim obalom hlavne zažiariť? Potom neváhajte a stavte na kolekciu Forcell Shining Case. Tá vám ponúkne nádherne trblietavé obaly, s ktorými budete hviezdou každej párty.

Zadovážte si svoj Pocophone F2 Pro

Pocophone F2 Pro pochádza z dnes už svetoznámej dielne čínskeho giganta Xiaomi. Ako prvé vás na ňom možno upútajú výrazné farby: neónová modrá, fantómová biela, elektrická fialová a kyber šedá. To je však len začiatok. Zadná strana obsahuje 4 fotoaparáty, hlavnú 64 MPx kameru, širokouhlú a marko šošovku aj hĺbkový senzor. Predná selfie kamera vás prekvapí ako pop-up objektív, čo je veľmi elegantný spôsob, ako ju elegantne ukryť. S kvalitným obalom sa tak tento telefón stane dokonalým spoločníkom na každý deň.