+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Pocophone

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryty na Pocophone od Xiaomi!

Pokiaľ vlastníte smartfón Pocophone, máte v e-shope etuo.sk na dosah ruky stovky odolných krytov presne podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Stačí si vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči a jednoducho kliknúť. Nad bezpečnými obalmi na telefóny rozhodne netreba hádzať rukou. Bez nich by sme totiž naše chytré zariadenia jednoducho nedokázali ochrániť od nečistôt, tenkých vlásočnicových škrabancov ale aj hlbokých vrypov či od odlomkov pri páde smartfónu. Ak je naviac obal doplnený o tvrdené sklo alebo o pevnú fóliu na displej, nie je sa čoho obávať.

Štýlové obaly na telefóny Pocophone: ktorý bude ten váš?

Ak ste si práve zadovážili originálny Pocophone, iste ste si všimli, že krabička obsahovala silikónový obal na telefón ako základ balíčku spoločne s nabíjacím káblom a koncovkou k nabíjačke. To však neznamená, že by ste si nemohli dopriať obal, ktorý bude originálny a budete ho milovať. Chcete s vašim Pocophone doslova zažiariť všade, kam prídete? Potom si vyberte ligotavé puzdro z kolekcie Shining Case v rôznych farbách. Ak chcete, aby design vášho Pocophone oslovil, stavte skôr na priehľadný silikónový obal, ktorý dá telefónu vyniknúť a vďaka výrezom na fotoaparát a konektory nijako neobmedzí jeho funkčnosť.

Vybírejte nadčasově - značky Pocophone!

Pocophone od výrobcu Xiaomi nie je v našich zemepisných šírkach tým najznámejším telefónom. Zdá sa však byť rozumným a ekonomickým variantom pri podobnom výkone aj kvalite k ostatným drahším telefónom značiek ako sú Samsung, Apple alebo LG. Jeho zadná plastová časť obsahuje jemné vrúbkovanie, takže na ňom nie sú vidieť odtlačky prstov ako pri lesklejších modeloch telefónov. Pocophone je vo svojej kategórii známy aj kvalitným fotoaparátom a rozmerom vhodným pre pohodlné uchopenie. Aj keď však Pocophone vyzerá byť maximálne odolný, je potrebné zaopatriť ho vhodnou ochranou proti nárazom, pádom a iným poškodeniam. Zachováte tak nielen jeho estetický výzor a hodnotu, ale taktiež predĺžite jeho životnosť až o niekoľko rokov.