Kryty, puzdrá, obaly pre mobil POCO X4 GT

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na telefón, to nie je len trend

Ochranné príslušenstvo v podobe obalov na telefóny si drží svoje stabilné miesto na trhu hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade ochraňuje telefóny vyrábané z krehkých materiálov pred poškodením pri pádoch, nárazoch alebo akýchkoľvek otrasoch. Pri nepretržitom používaní týchto doplnkov sa vám nestane, že by sa na vašom telefóne vytvorili škrabance, vrypy či dokonca preliačenia a navyše získavate aj odolnosť voči vlhkosti, nečistotám, prachu či mastným odtlačkom prstov. Kryty telefónu dodajú špecifické tvarovanie, nešmykľavý povrch príjemný na dotyk a mohutnejší úchyt. Okrem toho však slúžia hlavne ako špecifický znak majiteľa, niečo ako značka o tom, aký máte vkus a čo sa vám páči. Tak trochu ako štýl oblečenia. Ale pre mobilný telefón. Vďaka krytu sa môžete odlíšiť od davu ľudí, ktorí vlastnia presne ten istý model telefónu bez toho, aby ste museli robiť akékoľvek úpravy priamo na telefóne. Používanie obalov na telefón je veľmi jednoduché, praktické a ľahko si naň zvyknete. Naopak, bez krytu si potom pripadáte, akoby vám niečo dôležité chýbalo.

Jednoduché umývanie a hygienická čistota

Silikónové kryty na Poco X4 GT ponúkajú svojim používateľom veľkú výhodu v tom, že ich môžete kedykoľvek umyť. Či už ide o prúd tečúcej vody a praobyčajné mydlo, vlhčené obrúsky alebo dezinfekčný prostriedok. Výber je len na vás. Naše silikónové kryty sú voči vlhkosti veľmi dobre odolné, a tak ich pokojne umyjete bez následkov aj v pravidelných intervaloch. So svojim telefónom sa tak budete cítiť omnoho bezpečnejšie a hlavne hygienickejšie. Navyše sa nemusíte báť ani o povrch obalu či jeho potlač. Na kryty ju aplikujeme modernou bodovou metódou, ktorá je odolná voči oterom, zošúchaniu, vyblednutiu aj zmenám farieb v čase. Váš obal si tak zachová krásne farby a neporučené motívy aj pri pravidelnom čistení a dlhodobom používaní.

Zistite, ako na tvorbu krytu s vlastným motívom

Zistili ste teda niekoľko výhod našich obalov. Ale netreba zabúdať ani na dôležitý apekt – ako bude váš kryt na mobil POCO X4 GT vyzerať. Mal by totiž odrážať vašu osobnosť a prispôsobiť sa vášmu životnému tempu. Pokiaľ žijete neustále na cestách, v pracovnom vyťažení alebo ste rodič malých detí, rozhodne by ste mali siahnuť po veľmi odolnej ochrane. Tú vám poskytne knižkový obal chrániaci nielen zadnú a bočné, ale aj prednú stranu telefónu. Ani pri pádoch z vyššej výšky sa samovoľne neotvorí a jeho obrazovka ostáva po celý čas bez škrabanca. Knižkový kryt sa dá navyše použiť aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov alebo seriálov. Silikónové kryty sú naopak kompaktnejším riešením, pretože sa nasadzujú len na zadnú stranu zariadenia. Skvele vám padnú do vrecka, ľadvinky alebo malej kabelky. Chránia však rovnako dobre. Vďaka bočným hranám presahujúcim o pár milimetrov úroveň obrazovky totiž nedochádza ku kontaktu s rovnými povrchmi, a tak sa ani pri pádoch displej nepoškodí. Silikónové kryty nijako neobmedzia používanie telefónu, majú presné výrezy na fotoaparát a externé komponenty, takže po čase celkom zabudnete, že na telefóne nejaký obal nosíte.