CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil POCO X3

Smartphony POCO X3 NFC, POCO X3 Pro, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitný obal zachová hodnotu smartfónu

Hodnota vášho mobilu sa odvíja od jeho technologického vybavenia, dizajnu, ale po mesiacoch používania aj od jeho vonkajšej kondície. Ak nechcete strácať na svojej investícii do mobilu hneď od prvého dňa jeho používania, spoľahnite sa na bezpečnú ochranu, ktorú vám poskytne jedine kvalitný kryt. Dokáže totiž telefón udržať v bezpečí nielen pred vlhkosťou, prachom a nečistotami, ale aj pred nárazmi, škrabancami, pádmi či iným mechanickým poškodením. Vďaka tomu tak telefón zostáva v rovnakom stave ako v deň, keď ste na neho obal nasadili a zbytočnými škrabancami nestráca na hodnote. Pri výbere krytu však buďte obozretní a doprajte si ho v prvotriednej kvalite. Naozaj spoľahlivý obal by mal byť vyrobený z kvalitných materiálov a presne zapasovať rozmermi na telefón. Obaly na Xiaomi Poco X3 z nášho e-shopu sú vyrobené z prémiových materiálov – z flexibilného termoplastického polyuretánu, tzv. TPU, ktorý má jedinečné vlastnosti stojace na pomedzí plastu a gumy, ďalej z jemnej a elegantnej ekokože, neuveriteľne odolnej gumy, hladkého silikónu či klasicky spoľahlivých plastov. Obaly na váš telefón perfektne zapasujú nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na externé komponenty, ako sú slúchadlá či nabíjací kábel. Rešpektujú aj umiestnenie fotoaparátov či senzorov na odtlačky prstov. Telefón veľmi pekne prichytia, takže nemajú šancu z obalu pri nárazoch uniknúť. Obal tak nikdy nemusíte dávať dole a chráni vaše zariadenie po celý čas používania.

Ako si vybrať vhodný kryt na telefón

Ak ste sa rozhodli pre kvalitný kryt, je na mieste rozhodnutie, do ktorého modelu investovať. Pre absolútne bezpečie a spoľahlivú ochranu je dobré zvoliť si knižkový obal. Ten nielenže chráni telefón zo zadnej strany, ale postará sa aj o nedotknuteľnosť displeja. To všetko vďaka výklopnému krídlu vystlanému zvnútra veľmi jemnou látkou tak, aby na obrazovku pôsobil pevne ale zároveň jemne. Vďaka dizajnu výklopného krídla je možné taktiež knižkový kryt používať ako praktický stojan na telefón pri sledovaní filmov, videí či seriálov. Mnohým používateľom sa však knižkový obal javí zbytočne nekompaktný. Ak ste aj vy jedným z nich, siahnite po niečom tenšom. Radosť vám môže urobiť napríklad silikónový obal, ktorý je veľmi jemný, odolný a zároveň telefónu nepridáva ani gram navyše. Hodí sa tak do úžkych vreciek džínsov, malých kabeliek aj cestovných kufrov. Aj keď sa môže zdať, že silikónoé puzdro chráni iba zadnú časť telefónu, nie je tomu celkom tak. Vďaka vystúpeným hranám totiž zabezpečí aj istotu pre váš displej pri každom položení na rovné povrchy. Ak vediete uponáhľaný život a váš deň je plný športu, práce, presunov, aktivít s deťmi a ďalších aktivít v pohybe, mali by ste staviť na niečo skutočne odolné. V tomto prípade vám pomôžu gumené obaly typu „bumper“. Tie dokážu absorbovať energiu nárazov a vášmu zariadeniu nehrozí rozbitie ani pri extrémnych podmienkach, pádoch alebo nie príliš šetrnom zachádzaní. Ich ďalšou jeho výhodou je veľmi jemný a prispôsobivý povrch príjemný na dotyk.

S telefónom Xiaomi Poco X3 trafíte do čierneho

Vychutnajte si najnovšie technológie a perfektnú výbavu zabalenú do príjemného dizajnu telefónu Xiaomi Poco X3. Ponúka vám ohromný 120 Hz displej s uhlopriečkou 6,67 palcov, FHD+ rozlíšením a technológiou IPS na zobrazenie kvalitného obrazu so širokými pozorovacími uhlami. Vo výbave tohto kvalitného telefónu nechýba ani kvalitný fotoaparát so štyrmi objektívmi. Hlavná obrazovka získala rozlíšenie 64 MPx a vďaka 16 Mpx širokouhlému objektívu vyfotíte rozľahlé scenérie a s 2 MPx hĺbkovou a makro kamerou zaznamenáte pôsobivé portréty. Všetky tieto funkcie sú doplnené aj o výkonnú batériu s kapacitou 5 160 mAh a 33 W rýchlym nabíjaním, ktoré je schopné nabiť počas 30 minút baterku do 62 %. Pridajte k tomu možnosť platieb s NFC, infračervený senzor či 3,5 mm jack a získate dokonalého spoločníka na každý deň.