+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil POCO M4 Pro 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaly na Xiaomi POCO M4 Pro 5G

Aj vy by ste chceli vlastniť krásny smartfón Xiaomi POCO M4 Pro 5G bez škrabancov, vrypov, odrenín a iných poškodení spôsobených pádmi, otrasmi a nárazmi? Nevieme vám zaručiť, že vám telefón už nikdy nespadne na zem. Vieme sa však postarať o to, aby sa po páde dal znovu používať tak, akoby sa nič nestalo. Bez trvalých následkov a zbytočných vád na kráse. To isté platí aj pre ochranu pred vlhkosťou, nečistotami a prachom. Obal na telefón môžete vnímať ako štít, ktorý jednoducho neprepustí k mobilu nijaké následky nešťastných udalostí. Pokiaľ sa náhodou ušpiní alebo ho len chcete pravidelne dezinfikovať, nie je to žiadny problém! Jednoducho použite vlhkú handričku, dezinfekčný gél alebo prúd tečúcej vody. Všetky silikónové, plastikové aj gumové obaly to zvládnu bez najmenších ťažkostí aj opakovane. Obal na váš mobil Xiaomi POCO M4 Pro 5G perfektne sadne svojimi rozmermi aj výrezmi, spoľahlivo ho obopne a ostane na svojom mieste po celý čas. Nemusíte sa tak nijako obmedzovať a používať svoje zariadenie naplno presne tak, ako si to predstavujete. Puzdro na telefóne perfektne vyzerá a prináša mu originálny štýl. Ozvláštni ho presne takým spôsobom, ako si to predstavujete. Už teda neostáva nič iné, len si vybrať svoj vysnívaný model a tešiť sa z jeho používania každý deň.

Vyberte si dokonalý obal na Xiaomi POCO M4 Pro 5G

Obal na telefón Xiaomi POCO M4 Pro 5G by mal spĺňať každú vašu túžbu. Mal by na telefóne dokonale sedieť a hlavne vám prinášať radosť. To dosiahnete napríklad tak, že si vyberiete obal s motívom, ktorý sa vám naozaj páči. Či už pôjde o mramorový motív so zlatými odleskami alebo geometrické tvary doplnené o zaujímavé farebné kombinácie. V našich kolekciách nájdete aj vintage vzory so sépiovými obrázkami alebo prírodné motívy prinášajúce radosť a pokoj. Chcete si vybrať niečo elegantnejšie? Potom siahnite po kožených krytoch na telefón. Tie sú jednoduché, pôsobia príjemným dojmom a zároveň sú skutočne odolné voči pádom a nárazom. Skvelým riešením pre minimalistov

Kryt na Xiaomi POCO M4 Pro 5G s vlastným motívom len pre vás

Tvorba krytu s vlastnými motívmi je zábavná, kreatívna a nezaberie veľa času. Nemusíte si kvôli nej do mobilu sťahovať nijakú aplikáciu ani míňať cenné miesto na svojom počítači. Všetko vybavíte veľmi jednoducho, intuitívne a online. Do nášho editora jednoducho len nahráte svoju obľúbenú fotografiu v dobrom rozlíšení a správne ju umiestnite tak, aby výrezy na fotoaparát či odtlačok prstov nezakrýval jej dôležité časti. O akú fotografiu môže ísť? To je len na vás. Na svoj telefón si môžete pripraviť fotku svojich detičiek alebo najlepších kamarátok, momentku z párty alebo fotku s vašim miláčikom od profesionálneho fotografa. Rozhodnúť sa smiete pre obrázok vášho domáceho miláčika, obľúbenú foto z dovolenky alebo napríklad o motív prírody, ktorú máte radi. Je to len na vás a vašej fantázii sa medze nekladú. Svoju fotografiu upravte podľa seba použitím farieb a ďalších predpripravených grafík v našom editore. Potom si obal jednoducho objednajte a počkajte, kým vám zazvoní pri dverách. Pohodlné, originálne a príjemné.

Atraktívny smartfón Xiaomi POCO M4 Pro 5G

Originálny smartfón Xiaomi POCO M4 Pro 5G oslní hneď na prvý pohľad. Hlavne svojim dizajnom, 5G pripojením aj prepracovaný displejom. IPS DynamicSwitch Dotdisplej má FHD+ rozlíšenie a ponúka výbornú 90 Hz obnovovaciu frekvenciu. Navyše je pokrytý aj odolným tvrdeným sklom Corning Gorilla Glass 3, ktoré zabezpečí dodatočnú ochranu. Veľkou výhodou je aj veľkokapacitná 5 000 mAh batéria s možnosťou 33W rýchleho nabíjania. AI duálny fotoaparát ponúka rozlíšenie hlavnej šošovky 50 MPx doplnenú o 8 MPx širokouhlý objektív a 16 MPx selfie kameru. Samozrejmosťou sú aj možnosť platieb mobilom pomocou technológie NFC, odomykanie pomocou tváre alebo odtlačkov prstov či technológia dual SIM.