Kryty, puzdrá, obaly pre mobil POCO F4 GT

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Namakaný obal pre herný telefón

Pokiaľ milujete gaming a prispôsobili ste tomu aj svoj telefón, asi chcete čo najdlhšie zachovať jeho hodnotu a funkčnosť. Pomôžu vám v tom kvalitné ochranné prostriedky v podobe obalov a puzdier na telefón. Tie ochránia váš mobil nielen pred náhodnými pádmi, a nárazmi, ale aj pred poškodením spôsobeným vlhkosťou, nečistotami alebo prachom. Zbohom oškreté hrany mobilu, pápá vrypy na zadnej strane a astalavisla nepekné preliačenia. S našimi obalmi môžete na poškodenie svojho mobilu zabudnúť a spoľahnúť sa len na to najpríjemnejšie – dokonalý zážitok z hry!

Vyskúšajte výhody našich puzdier

Ak si vyberiete puzdro na svoj telefón POCO F4 GT, iste to neoľutujete. Za veľmi férovú sumu totiž získate neohrozeného ochrancu telefónu. Naše obaly sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ako TPU, silikón, ekokoža či tvrdená guma. Vďaka tomu perfektne priľahnú na váš telefón, tlmia prípadné otrasy a zariadenie držia pevne ako kliešť. Môžete sa spoľahnúť, že sa váš mobil z krytu len tak nevyšmykne ani nevypadne vtedy, keď to budete najmenej čakať. Naše kryty sú príjemné na dotyk, dobre sa s nimi manipuluje a znižujú riziko vyšmyknutia telefónu z ruky. Ich potlače sú navyše aplikované modernou bodovou metódou. Tá je odolná voči zoškriabaniu, oterom, vyblednutiu aj zmenám farieb v čase. Aj po dlhých mesiacoch tak bude váš kryt na mobil vyzerať stále tak dobre, ako keď ste si ho kúpili. Veľkou výhodou puzdier od etuo.sk je ich prispôsobivosť. Vďaka precíznym rozmerom a presným výrezom ich nemusíte skladať z telefónu pri nabíjaní, fotení, videochatoch ani pri používaní senzoru odtlačkov prstov. A už vôbec nie pri hraní online hier. Práve naopak. Pri nich by ste si na svoje zariadenie mali dávať čo najväčší pozor. Ani znečistenie nie je pre kryty na telefóny problémom. Môžete ich od nečistôt veľmi pohodlne umyť len pod prúdom tečúcej vody, pomocou vlhkej handričky alebo dezinfekčného gélu v závislosti na materiáli, z ktorého je obal vyrobený. A nakoniec je tu estetické hľadisko. Ten správny kryt totiž vášmu gamingovému zariadeniu dodá presne ten šmrnc, ktorý hľadáte.

Ako si vybrať dokonalý dizajn svojho krytu

Telefón POCO F4 GT vám ponúka krásny dizajn svojho tela, ktorý je určite dôležité ukázať svetu naokolo. Mnoho našich používateľov si myslí, že práve preto by ochranný obal nemali používať. Ale nie je to práve naopak? Vďaka dokonalému krytu totiž môžete predĺžiť dobu, po ktorú bude originálny dizajn vášho mobilu chránený pred poškodením a keď sa rozhodnete ukázať ho svetu, bude v dokonale zachovalom stave bez jediného škrabanca. Tento dizajn sa vám vďaka tomu „neopozerá“ a zostane pre vás naďalej niečím atraktívnym. Pokiaľ však túžite, aby práve dizajn telefónu bolo to, čo je vidieť na prvý pohľad, siahnite po Ultra Slim obaloch s plne priesvitným vzhľadom a veľmi tenkým prevedením. Váš mobil dokonale ochráni a zároveň ho nechá doslova žiariť vo svojom pôvodnom prevedení. Že vám prekrytie mobilu nevadí? Potom si dovoľte vyhodiť trochu z kopýtka. Rozihrajte svoj mobil farbami a štýlom presne podľa svojich predstáv. Obaly navrhované podľa najnovších módnych trendov nájdete v kolekcii Etuo Design Case.

POCO F4 GT pre všetkých milovníkov zábavy a hier

Dokonalý výkon si s telefónom POCO F4 GT užijú nielen gameri, ale aj milovníci online filmov a seriálov. Je totiž vybavený procesorom Snapdragon 8 Gen 1 so zabudovaným chladením Liquid Cool a štvoricou hlasných JBL reproduktorov. K tomu ako doplnok výkonná 4 800 mAh batéria a superrýchle 120W nabíjanie, ktoré vám „doplní šťavu“ už za niekoľko minút. Samozrejmosťou je AMOLED displej s