Kryty, puzdrá, obaly pre mobil POCO F4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na mobil? Rozhodujú správne rozmery a precíznosť

Vedeli ste, že najdôležitejšie na dokonalom obale na telefón POCO F4 nie je jeho dizajn ani materiál, ale práve jeho presné rozmery? Práve na tých záleží, ako dobre zapasuje na telefón, ako sa obal popasuje s funkčnosťou zariadenia a ako dobre vám vo výsledku poslúži. Každý telefón má totiž trochu iné rozmery a o trochu inak zaoblený či naopak hranatejší tvar. Práve preto sa nájde len veľmi málo zariadení, na ktoré by pasoval ten istý kryt. Aj preto vás na našich stránkach pravidelne upozorňujeme, aby ste si dávali pozor na výber toho správneho typu telefónu, na ktorý si obal vyberáte. Nejde však len o celkové rozmery, ale aj o presnosť, umiestnenie a veľkosť výrezov na externé komponenty, ako sú slúchadlá, nabíjací kábel alebo ďalšie ovládacie prvky, ako senzor odtlačkov prstov. Či fotoaparát. Len ak je „všetko na svojom mieste“, môžete so svojim obalom nerušene a spokojne fungovať dlhé roky. Túto skutočnosť poznáme a sme radi, že naše kryty naozaj dobre „pasujú“. Okrem toho sú veľmi precízne navrhnuté, takže držia svoj tvar a na mobile krásne sedia. Veľmi jednoducho sa zároveň skladajú a nasadzujú v prípade, že by sa vám obal ušpinil a potrebujete ho vyumývať či dezinfikovať. Používanie obalu aj telefónu je tak u nás veľmi jednoduché, a o to predsa ide, no nie?

Kryt s vlastným motívom vs. hotové obaly na POCO F4

Aj vy premýšľate nad tým, že by ste si vytvorili vlastný obal na svoj telefón? Ale neviete, koľko zaberie príprava a či vlastne fotografie dobre vyzerajú? Skúsime vám poradiť. Kryt s vlastným motívom sa vám bude hodiť hlavne v prípade, že máte trochu času nazvyš. Príprava krytu vám zaberie veľmi individuálny čas od 10 do 20 minút v závislosti na tom, či máte vybrané podkladové fotografie a ako veľmi ste skúsení pri práci s počítačom. Nieže by ste museli mať akékoľvek predošlé skúsenosti s tvorbou grafiky alebo s grafickými programami. Celkom pokojne vám stačí len znalosť internetových stránok a spoľahlivé pripojenie na internet. Kryt s vlastným motívom sa pre vás bude skvele hodiť taktiež ak chcete poodhaliť rúško tajomstva a pustiť do svojho súkromia aj svoje okolie. Napríklad vám nevadí nosiť na svojom telefóne fotografiu zo svojej svadby alebo obrázok svojich detí či najlepších priateľov. Skvele sa tak hodia pre mladších ľudí alebo tých, ktorí sa prezentujú aj na sociálnych sieťach či internete. Pokiaľ naopak hľadáte elegantné a hlavne rýchle riešenie, zvoľte si jeden z predpripravených krytov na POCO F4. Nájdete ich v rôznych štýloch aj prevedeniach presne podľa vašich predstáv. Ak ste skôr minimalistický typ, siahnite po jednoduchých obaloch s nápisom či geometrickým vzorom, pokiaľ máte radi farby a výrazné vzory, skvele sa pre vás bude hodiť kryt zo série Design Case. Ak si prajete, aby vynikol originálny obal vášho mobilu, sú tu pre vás tenké transparentné kryty zo série Ultra Slim. A pokiaľ ste lev salónov, trblietavé, akvarelové alebo mramorové puzdrá s prvkami zlatých kovov budú pre vás ako stvorené. Možností je v eshope etuo.sk mnoho, stačí si len vybrať tú, ktorá vám na prvý pohľad „padne do oka“.

Odolný a atraktívny telefón POCO F4

Tento smartfón si vás získa hneď viacerými výhodami. Hneď na začiatok ponúka 6,67-palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlíšením a skvelou 120 Hz obnovovacou frekvenciou, a to všetko navyše ochránené pred prasklinami, škrabancami a inými poškodením odolným Corning Gorilla Glass Victus. Trojica fotoaparátov na zadnej strane v neobyčajnom dizajne presýpacích hodín sľubuje krásne fotografie za použitia 64 MPx hlavného fotoaparátu a 8 + 2 MPx senzorov. K tomu všetkému výkonný osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon prvej generácie s grafickým akcelerátorom Adreno 650 pre skvelý herný zážitok v každej chvíli.