+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Orange Neva Zen

Obaly pre Orange Neva Zen


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Orange Neva Jet, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Výnimočné puzdrá, kryty a obaly pre mobil Orange Neva Zen

Nový telefón je často zdrojom nielen veľkej radosti, ale aj možných obáv. Určite totiž nechcete, aby sa nejakým spôsobom poškodil alebo znehodnotil. Nedopusťte, aby sa na vašom smartfóne Orange Neva Zen objavili nepekné škrabance, oškreté miesta či praskliny na displeji. Zachovajte si jeho bezchybný vzhľad čo najdlhšie s pomocou efektných puzdier, krytov či obalov, ktoré boli navrhnuté presne pre tento typ telefónu. Trvácne materiály odolné voči nárazu účinne ochránia zariadenie pred poškodením pri pádoch či nárazoch. Takto sa z jeho pekného vzhľadu budete môcť tešiť omnoho dlhšie a zároveň tým výrazne predĺžite aj jeho životnosť.

Dizajn, ktorý vás očarí na prvý pohľad

Zvieratká, kvety, vtipné obrázky, autá, abstraktné vzory či dokonca mandaly a mnohé ďalšie motívy predstavujú bohatú ponuku štýlových obalov, z ktorých si môžete vybrať ideálne puzdro alebo kryt podľa svojho vkusu. Nechajte sa vtiahnuť do sveta nekonečných možností a nájdite si obal, ktorý najviac vyhovuje vašim predstavám. Neviete sa rozhodnúť medzi dvoma či troma? Vezmite si ich všetky. Puzdro či kryt si tak môžete vymeniť za iné, kedykoľvek budete mať na to chuť. Navyše takto vždy príjemne prekvapíte svoje okolie.

Puzdrá a kryty kompatibilné so smartfónom Orange Neva Zen

Určite mi dáte za pravdu, že obal na mobil by mal byť nielen pekný, ale hlavne funkčný a komfortný na používanie. Ak presne taký hľadáte, nemusíte chodiť ďaleko, stačí, ak si prehliadnete našu ponuku. Z nej si totiž určite vyberiete. Vychutnajte si obaly a kryty, ktoré sadnú na vaše zariadenie ako uliate. Už žiadne voľné kryty, tesné puzdrá či prekryté konektory. Spoľahnite sa na obaly, ktoré dokonale kopírujú smartfón Orange Neva Zen. Precízne umiestnené bočné výrezy na tlačidlá a konektory vám zaručia, že už nikdy nebudete musieť skladať obal dolu, keď si budete chcieť pripojiť slúchadlá či nabíjačku.