CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Orange

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zaobstarajte mobilu Orange ochranu, výber je pestrý

Ako sa postarať o dlhšiu životnosť vášho telefónu značky Orange? Stačí sa poobzerať v našom internetovom obchode a iste nájdete riešenie. Obaly na mobilné telefóny Orange potešia zákazníkov prijateľnou cenou a mimoriadne kvalitným spracovaním. Puzdrá, kryty i obaly nájdete v nespočetnom množstve dizajnov, farieb, motívov, obrázkov, prevedení i materiálov. Medzi nimi nechýbajú populárne knižkové, drevené, silikónové a iné puzdrá, ktoré si vás rozhodne získajú, či už preferujete priehľadné, jednofarebné i pestré typy. Ak máte chuť na vlastný motív alebo chcete originálnym obalom potešiť niekoho zo svojich blízkych, navrhnite si ho vďaka nášmu jednoduchému nástroju na vytváranie vlastného obalu. Výsledok bude rovnako kvalitný ako naša vlastná potlač.

Dodajú štýl a zábrania poškodeniam – stavte na odolné obaly pre Orange

Ochráňte svoj telefón Orange proti mechanickému poškodeniu, oderom či špine a zároveň mu dodajte jedinečný štýl. Ako sa vyhnúť zničeniu vášho mobilu? Pevný obal všetkých troch typov mierne presahuje displej, aby ochránil boky, ktoré pri páde telefónu dostanú najviac zabrať. Aj plastický obal má však svoje výhody – je maximálne ohybný a spoľahlivý. Napriek tomu vám odporúčame maximalizovať ochranu telefónu nákupom kvalitnej fólie či skla na displej. Len tak získate istotu, že ste pre svoj smartfón urobili maximum. Všetky naše kryty na mobil majú spoločné aj to, že obsahujú výrezy na funkčné prvky presne na mieru vášho modelu. Fotiť, nabíjať, volať alebo inak používať telefón budete môcť aj bez toho, aby ste ochranný kryt z mobilu skladali.

Mobil od operátora Orange? Hovoríme áno!

Francúzsky mobilný operátor s rovnomenným názvom ako chutné južné ovocie patrí medzi najväčších na svete. Nečudo, že sa dal na vývoj vlastných chytrých telefónov, ktorých výrobu zväčša zverí čínskym spoločnostiam. Vďaka tomu uzreli svetlo sveta modely ako Orange Dive, Neva či Rise. Mobily tejto značky netreba podceňovať, ide o naozaj kvalitné kúsky.