+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno Z

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Pomocník pre telefón bez škrabancov – krásny obal

Prajete si, aby vám váš mobilný spoločník vydržal nepoškodený po dlhé roky? Doprajte si preň kvalitné ochranné doplnky, ktoré ho ochránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Ponúkame vám kryty, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Sú farebné, plné vašich obľúbených motívov, ale aj transparentné a odpovedajúce vášmu životnému štýlu. Obal na telefón pre vás nebude len maximálne štýlovou, ale hlavne praktickou záležitosťou. Napríklad odolné kryty z materiálov zachovávajúcich bezpečnosť telefónu za každých okolností.

Kryty na telefóny pre každého

Naše kryty pre mobilné telefóny Oppo Reno Z sú vyrobené k moderných TPU materiálov, ktoré okrem toho, že dosahujú vysokú odolnosť voči vlhkosti či nečistotám neprepustia k telefónu ani poškodenia ostrými predmetmi či nárazmi. A naviac sú naozaj prekrásne! Ponúkame vám transparentné obaly, ktoré sú veľmi nenápadné, ale zato účinné, jemné na dotyk a pevné vo vzťahu k telefónu. Chceli by ste mať na telefóne naopak niečo výraznejšie? Čo tak oobrázok obľúbeného futbalového mužstva nespútaného leva či vašej milovanej šálky kávy? Alebo to bude skôr motív jednorožca, kvetov a dúhy? Možné je všetko a fantázii sa u nás medze nekladú.

Oppo Reno ako skvelý mobil pre deti

Tento pôsobivý smartfón strednej triedy ponúka kvalitný dizajn doplnený o slušné nastavenia fotoaparátu a jasný displej. Hodiť sa bude nielen pre vaše deti, ale aj pre vás ako slušné zariadenie strednej triedy. Dosahuje dobrú výdrž batérie, zamilujete si i jeho nočný mód a kvalitné stereo reproduktory. Aj keď vyzerá ako prémiový smartfón, zaobstarať si ho môžete za veľmi výhodné ceny vzhľadom na jeho parametre a výkon. S telefónom Oppo Reno Z sa pripravte na veľmi dobrý používateľský zážitok a prevedenie, ktoré si veľmi rýchlo obľúbi aj vaše okolie. Pre zachovanie bezcyhbného stavu tohto telefónu zvážte nákup tých správnych ochranných doplnkov, ako sú kvalitné obaly na telefón, tvrdené sklá či ochranné fólie.