CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 8 Pro 5G

Obaly pre Oppo Reno 8 Pro 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo Reno 8 5G, Oppo Reno 8 Lite 5G, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bavte sa so svojimi obalmi

Obaly na telefón Oppo Reno 8 Pro 5G sú tu na to, aby ochránili naše zariadenia pred poškodením, škrabancami, odreninami, pôsobením vlhkosti, nečistôt a prachu. Ale hlavne sú tu na to, aby nás bavili, no nie? Práve preto nechceme, aby ste sa na kryty od etuo.sk pozerali len ako na nutnú výbavu svojho telefónu ale skôr ako na zábavný módny doplnok, ktorý môžete s radosťou prezentovať pred svojim okolím ako aj sami pred sebou. Doprajte si chvíľku pre seba, spravte si dobrú kávičku a vyberajte si kryt podľa toho, čo vás baví. Budú to uvoľnené boho motívy lapačov snov a vtáčích pierok, ktoré chytia za srdce pri prvom pohľade? Alebo skôr obrázky rozkvitnutých kvetín, hravých lesných a morských zvierat ‚? Staviť môžete naopak aj na veľmi trendové a chladne moderné kúsky, ako sú mramorové motívy s prvkami drahých kovov alebo naopak na akvarelové vzory v tmavších tajomných farbách. Že vás baví zima, vianočné dekorovanie a navodzovanie dokonale útulnej atmosféry? Potom si vyberte jeden z našich obalov v štýle „hygge“, zabaľte sa do teplej deky a pri popíjaní čaju skrolujte sociálne siete alebo sledujte obľúbené videá. Naše obaly sú tu pre vašu pohodu a zábavu, tak si vyberte ten pravý. P.S. ak si neviete vybrať jeden dokonalý obal, objednajte si ich hneď niekoľko a striedajte ich na mobile pokojne ako ponožky.

Ochrana podľa najvyšších štandardov

Samozrejme, všetko nie je len o zábave. Uvedomujeme si to, a preto dbáme aj na prvotriednu kvalitu našich krytov na Oppo Reno 8 Pro 5G. Staráme sa o to, aby spĺňali všetky najnovšie bezpečnostné štandardy a poskytli vám tak okrem pohodlia aj maximálny stupěn ochrany. Dbáme na to, aby kryty od etuo presne zapasovali na váš model telefónu nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na fotoaparát, reproduktory či externé príslušenstvo (napríklad na slúchadlá alebo nabíjací kábel). Nikdy vás tak neobmedzia pri používaní funkcií vášho mobilu. Odolné obaly si hravo poradia aj s vlhkosťou a špinou z okolia. Za prvé ju neprepustia k telefónu a za druhé je veľmi jednoduché ich od prípadných nečistôt očistiť. Stačí k tomu tečúca voda, vlhká handrička alebo dezinfekčný gél.

Buďte rebelmi. Tvorte vlastné pravidlá

Milujeme zákazníkov, ktorí chcú viac a snažia sa nájsť originálne riešenia. Ak k nim patríte aj vy, vytvorte si vlastný kryt s motívmi podľa svojich vlastných pravidiel a predstáv. Kombinovať môžete naše vopred pripravené motívy, nápisy a farebné pozadia, alebo sa zamerajte na tvorbu celkom nových grafických prvkov. V našom online kreatívnom editore je to jednoduché a navyše aj veľmi zábavné. Stavte na nečakané kombinácie, kontrasty a pridajte vždy niečo zo seba. Na prvý pohľad ohúrite okolie aj pokiaľ na svoj obal použijete vlastnú fotografiu. Dáte tak všetkým najavo, že ste výnimoční a máte zároveň zmysel hodnoty ako sú rodina, priateľstvo či spoločne strávené chvíle. Na svojom obale môžete nosiť aj „nástenku snov“, teda niečo ako motivačné obrázky toho, čo chcete dosiahnuť. Použite napríklad fotografiu svojho vysnívaného domu alebo auta, obrázok predstavujúci zdravie, ideálnu postavu či vašu vysnívanú profesiu. Každý deň si tak pripomeniete zmysel vášho snaženia a všetko vám potom pôjde omnoho ľahšie. Vyskúšajte a buďte s našimi obalmi šťastní a spokojní.

Váš profík Oppo Reno 8 Pro 5G

Výkonný, atraktívny, super rýchly. Taký je Oppo Reno 8 Pro 5G ako stvorený pre mladých používateľov. Prináša totiž 8-jadrový MariSilicon X NPU procesor doplnený o priestrannú internú pamäť, ktoré sú ako stvorené pre rýchle streamovanie vášho obsahu či nerušené hranie online hier. K tomu získate aj dokonalé senzory fotoaparátu a prepracovaný nočný režim videa, a tak vás už pri fotení a natáčaní nebude limitovať svetlo ani zlé podmienky. Auto opravy selfie fotiek už potom pôsobia len ako čerešnička na sladkej torte.