CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 8 Lite 5G

Obaly pre Oppo Reno 8 Lite 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo Reno 8 5G, Oppo Reno 8 Pro 5G, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja pomocou silikónového krytu?

Áno, presne tak. Mnoho používateľov silikónový kryt na telefón bez mihnutia oka zavrhne, pretože na prvý pohľad neochraňuje displej a prednú stranu telefónu. Toto je však veľký omyl. Aj kompaktné silikónové či plastikové kryty ochránia obrazovku telefónu pred fyzickým kontaktom s rovnými povrchmi. Bezpečnosť je zaistená bočnými hranami obalu, ktoré vystupujú niekoľko milimetrov nad úroveň displeja. Vďaka tomu nedochádza k poškodeniu, zašpineniu alebo znečisteniu obrazovky aj keď si telefón položíte na stôl či podlahu displejom smerom dole. To isté platí o pádoch na tvrdé rovné povrchy, ako je chodník či cesta. Samozrejme, ideálnym doplnkom silikónových obalov sú tvrdené sklá na displej, aby ste zaistili 100 % bezpečie aj pred sadaním prachu alebo mikro škrabancami, ku ktorých dochádza pri prenášaní telefónu v kabelke či vo vrecku medzi kľúčmi, mincami a ďalšími ostrými predmetmi. V prípade, že sa na túto ochranu spoliehať nechcete, siahnuť môžete celkom jednoducho aj po knižkovom puzdre, ktoré vďaka výklopnému krídlu zabráni akémukoľvek kontaktu s inými povrchmi, ako sú vaše prsty, uši alebo tvár. Navyše ho môžete používať aj ako praktický stojan pri čítaní alebo sledovaní filmov.

Hygienickejším mobil s kvalitným krytom

Okrem mnohých iných výhod so sebou kvalitné obaly na telefóny prinášajú aj zásadnú zmenu v dezinfekcii našich zariadení, zvlášť v dnešnej dobe. S krytmi je totiž umývanie a dezinfekcia telefónu jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Silikónové obaly môžete jednoducho každý večer namočiť pod prúd tečúcej vody a umyť ich mydlom. Očistiť sa však dajú aj dezinfekčným prostriedkom, vlhčenými obrúskami či navlhčenou handričkou. Tak, aby ste boli pred nebezpečnými baktériami a vírusmi z telefónu vždy v bezpečí.

Nevyberajte si obal na mobil, ale módny doplnok

V čom je kryt na telefón iný, ako módna kabelka? Tak isto chráni vaše osobné veci pred poškodením, zjednodušuje vám ich prenášanie aj používanie. Kryt na mobil navyše chráni aj vaše osobné dáta, ako sú fotografie, kalendáre či dôležité osobné a pracovné konverzácie. Ale hlavne – kabelka rovnako ako kryt na telefón dopĺňa váš outfit a štýl. Kryt na mobil vidieť ešte o to viac, o čo častejšie svoje zariadenie používate. V práci, na ulici, v dopravných prostriedkoch alebo pri fotografovaní. Práve preto by ste mali venovať dostatok času a priestoru výberu vhodného dizajnu. Napovie toho o vás mnohé. Ak totiž uvidíte niekoho s trblietavým puzdrom, okamžite vám to evokuje pocit leva salónov. Niekoho, kto sa nebojí spoločnosti, zábavy a dobrej nálady. Ak naopak rokujete s niekým, kto používa elegantný obal v tlmených farbách alebo len s jemným motívom, predstavíte si spoľahlivého partnera stojaceho nohami pevne na zemi. Kryty s prírodnými príbehmi alebo inými detailmi lesov či lúk napovedia o milovníkovi naturálneho spôsobu života. A minimalistické vtipné nápisy zas ukazujú na človeka s humorom, ktorý sa nebojí občas sa zasmiať aj sám na sebe. Myslite teda na to, aký dizajn obalu si vyberiete práve vy a čo chcete, aby o vás váš kryt na Oppo Reno 8 Lite 5G napovedal.

Férový Oppo Reno 8 Lite 5G

Odľahčená verzia smartfónu série Reno 8 s prívlastkom Lite sa z rúk čínskeho výrobcu dostáva na európsky trh a zaujíma hlavne používateľov v strednej cenovej triede. Telefón vás okrem moderného dizajnu poteší hneď na prvý pohľad aj AMOLED displejom s Full HD+ rozlíšením a uhlopriečkou 6,43 palcov. Na prednej strane potom nájdete aj selfie snímač v rozlíšení 16 MPx. Zadný fotoaparát to dotiahol až na rozlíšenie 64 MPx v kombinácii s 2 + 2 MPx makro a monochromatickým snímačom. Pokiaľ milujete fotenie a natáčanie, iste vás poteší aj možnosť rozšíriť internú pamäť na 1 TB pomocou microUSB. O výkon telefónu sa potom postará procesor Snapdragon 695 spoločne s operačnou pamäťou 8GB RAM.