+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 7 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitná ochrana pre váš telefón

Aj vy tušíte, že váš telefón nie je vo vašich rukách tak celkom v bezpečí? Často sa totiž stáve, že nám telefón vypadne vtedy, keď to najmenej očakávame – pri behu na autobus, v školskej jedálni, na futbalovom zápase alebo pri ceste domov z nočného podniku. Nikdy to nie je príjemná náhoda, pretože väčšinou končieva poškodeným telefónom, mnohými škrabancami, novými vrypmi alebo ešte horšie, prasknutým displejom. Predchádzať týmto poškodeniam sa pritom dá veľmi jednoducho – používaním kvalitného ochranného príslušenstva na mobil. Vyberte si kryt z našej ponuky, ktorý je veľmi odolný a zároveň atraktívny na pohľad. Obaly na Oppo Reno 7 5G sú tomuto zariadeniu prispôsobené do posledného milimetra, a to nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na externé komponenty či fotoaparát, bočné tlačidlá a senzory odtlačkov prstov. Jednoducho sa čistia, príjemne pôsobia na dotyk a hlavne vyzerajú fantasticky.

Kryty vhodné na telefón Oppo Reno 7 5G

Smartfón Oppo Reno 7 5G pôsobí vďaka svojmu jedinečnému dizajnu už na prvý pohľad neodolateľne. Preto mnoho používateľov zvažuje, či si na neho zakúpiť obal, ktorý ho zbytočne prekryje. Ak je toto aj váš prípad, stavte na kompromis v podobe plne transparentného krytu z kolekcie Ultra Slim. Zvýrazní nielen farebnosť telefónu, ale aj jeho tenké telo a nízku hmotnosť. Pôsobí na mobile ako jeho „druhá koža“, veľmi pohodlne sa drží v ruke a ochráni telefón aj z prednej strany. Vďaka vyvýšeným okrajom sa totiž displej nedostáva do kontaktu s rovnými povrchmi. Pri páde na chodník alebo pokladaní na stôl obrazovkou dole sa tak nemusíte báť znečistenia ani zásadného poškodenia. Samozrejme, k tomuto typu krytu ešte vždy odporúčame dokúpiť aj tvrdené sklo na displej pre dokonalú ochranu. Ak ale používate čierny variant tohto telefónu a nevadí vám jeho čiastočné prekrytie, určite stavte na odvážnejšie motívy a jasné farby. Krásne pôsobia obaly z kolekcie Etuo Design, ktoré naši grafici navrhli aby spĺňali najnovšie dizajnové trendy s ohľadom na nadčasovosť. Obľúbené sú mramorové obaly, ale aj abstraktné akvarelové maľby dodávajúce vášmu telefónu eleganciu a šmrnc. Vedľa nešliapnete ani s obalmi s jemnými boho vzormi lapačov snov alebo prepracovaných pierok či s minimalistickými obrázkami lesných a podmorských živočíchov.

Obal na Oppo Reno 7 5G s vlastným motívom

Ak si chcete dopriať naozaj osobitý kryt na telefón Oppo Reno 7 5G, zabudnite na predpripravené obaly. Vytvorte si kryt, ktorý budete mať ako jediný na svete – s vlastnými fotografiami alebo motívmi podľa svojho gusta. Na mobil si môžete pripraviť fotky svojej rodiny, priateľov, domáceho maznáčika alebo obľúbeného zátišia. Použiť však môžete aj logo vlastnej firmy, vlastné maľby či portrét svojho obľúbeného herca alebo speváčky. V našom online editore je príprava jednoduchá a zábavná. Svoj dizajn si tam môžete doplniť o textové polia, obrázky z našej galérie alebo rôzne farebné efekty. Vaše motívy vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vynikli čo najlepšie a vydržali vám čo najdlhšie. A keď vaše deti vyrastú či sa vám zmenia záujmy, jednoducho si opäť vytvoríte nový model podľa svojich predstáv.

Moderný a rýchly Oppo Reno 7 5G

Telefón Oppo Reno 7 5G si vás iste získa umelou inteligenciou pri fotení vašich najlepších záberov, ktorým dáva pocit, že fotíte digitálnou zrkadlovkou – hlavne ak ide o fotenie portrétov. Ak naopak chcete fotiť selfie snímky, nemusíte na nich mať ani dokonalé podmienky, pretože automaticky detekuje svetlo na pozadí, ktoré dokáže potlačiť pre lepšie vyniknutie tváre so všetkými detailmi. Telefón sa môže pochváliť aj podporou extra rýchleho nabíjania SUPER VOOC či výkonnou čipovou súpravou, ktorá zvládne aj tie najnáročnejšie hry. Ak hľadáte obal na tento telefón, doprajte si ideálne priesvitný model, ktorý dovolí naplno zažiariť zaujímavému dizajnu tohto telefónu.