Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 6 Pro Plus 5G

Obaly pre Oppo Reno 6 Pro Plus 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo Reno 6 Pro 5G (CPH2247), sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na telefón je dnes nevyhnutnosťou

  Odolný obal na telefón by dnes mal vlastniť každý používateľ, ktorý si doprajte dotykový smartfón s inteligentnými funkciami. Dôvodov je hneď niekoľko. Prvý je bezpečnosť zariadenia, o ktorú je s kvalitným krytom na mobil spoľahlivo postarané. Nehrozia mu tak škrabance, nevzhľadné ryhy, vrypy ani ďalšie poškodenia spôsobené mechanickými nárazmi alebo otrasmi. Taktiež sa nemusíte báť poškodení spôsobenými vlhkosťou, prachom či nečistotami. Druhým dôvodom je predĺženie životnosti zariadenia. Aj keď odolný kryt chráni na prvý pohľad iba vonkajšiu stranu mobilu, v skutočnosti sa stará aj o jeho krehké vnútorné komponenty. Práve tým, že tlmí nárazy a otrasy zariadenie šetrí, takže sa tak rýchlo neopotrebuje a aj napriek nešťastným udalostiam, ako sú pády, ho môžete používať v perfektnom stave celé roky. A do tretice vám kvalitný obal na mobil prinesie neopakovateľný štýl, do ktorého sa zamilujete vy aj vaše okolie. Môže ísť o grafiku, ktorá podčiarkne váš vkus alebo o jedinečný kúsok s fotkami vašej rodiny alebo priateľov.      

Tieto výhody krytu na Oppo Reno 6 Pro 5G Plus si obľúbite

  Kvalitné obaly na telefón Oppo Reno 6 Pro Plus 5G vám prinesú mnoho výhod. Puzdrá vyrobené z TPU materiálu sú vďaka špeciálnej výrobe kalením až pri 600 stupňoch flexibilné a zároveň veľmi odolné voči nárazom, vlhkosti, nečistotám aj prachu. Veľmi jednoducho váš telefón ochránia od škrabancov a ďalších mechanických poškodení, a pritom zostanú sami bez akýchkoľvek škrabancov. Obal nijako nezväčší objem telefónu, a tak ho pokojne ďalej môžete nosiť vo vrecku nohavíc alebo v tej najmenšej kabelke. Navyše sa vďaka pružnosti materiálu nikdy nestane, že by bol vás obal vyťahaný alebo v dôsledku používania horšie sedel na telefóne. Všetky obaly z etuo.sk chránia zadnú stranu aj bočné hrany telefónu a aj keď to tak nevyzerá, starajú sa aj o bezpečie displeja. Dôvodom je vyvýšená bočná hrana obalu, ktorá o niekoľko milimetrov presahuje úroveň displeja. Nedochádza tak ku kontaktu obrazovky a rovných povrchov, takže sa displej mechanicky nepoškodzuje. Hlavne pri neustálom pokladaní na prednú stranu telefónu alebo pri pádoch na zem je tento prvok veľmi užitočný. Puzdrá z mobilu nemusíte dávať nikdy dole, pretože sa skvele prispôsobia tvaru aj funkciám zariadenia. Obsahujú presné výrezy na nabíjacie porty, slúchadlá či bočné tlačidlá a senzory odtlačkov prstov, a tak s nimi máte úplnú slobodu používania svojho telefónu.       

Vyberte si vhodný dizajn a štýl

  Pri obale na telefón na Oppo Reno 6 Pro Plus 5G však nerozhodujú iba jeho ochranné prvky a výhody používania, ale taktiež jeho vzhľad. A čo si budeme nahovárať, pre mnohých z nás je tým najdôležitejším atribútom. Vyberte si preto dokonalý model, ktorý na prvý pohľad splní všetky vaše predstavy a očakávania. Pokiaľ máte radi minimalistický štýl a vyžívate sa v jednoduchosti, stavte na obaly z kolekcie Ultra Slim. Sú plne transparentné a dokonale tak dajú vyniknúť dizajnu vášho telefónu. V prípade, že máte chuť na trochu farieb, môžete si vybrať aj kryt série Ultra Slim Design so zaujímavými prírodnými motívmi, obrázkami zvierat či obľúbených cestovateľských destinácií.      

Užívajte si s Oppo Reno 6 Pro Plus 5G

  Dokonale prepracovaný dizajn a pripojiteľnosť k 5G sieti nie je zďaleka to jediné, čo vám telefón Oppo Reno 6 Pro 5G Plus prinesie. Ako prvé vás zaujme bezrámčekový Super Amoled displej s uhlopriečkou 6.55 palcov a obnovovacou frekvenciou 90 Hz, FHD+ rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 5. Tešiť sa môžete aj na osemjadrový výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 870 spojený s 8 GB pamäťou či batériu s vysokou kapacitou, ktoré podrží váš výkon naozaj dlho. Pridajte si k tomu citlivý senzor odtlačkov prstov na odomykanie zariadenia, príjemný dizajn a prvotriedne moderné funkcie, a získate spoľahlivého spoločníka na každý deň.