+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 6 Pro 5G (CPH2247)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolný obal na telefón ako „povinná jazda“ 

  Výrobcovia mobilných telefónov dávajú čím ďalej tým menší dôraz na bezpečnosť zariadení. Tie sa pri akomkoľvek náraze, páde či otrase veľmi ľahko poškodia, oškrú alebo celkom rozbijú. Nehovoriac o kontakte s vlhkosťou, nečistotami a prachom. Práve preto je pri často používaní telefónu najistejšou ochranou spoľahlivé príslušenstvo v podobe ochranného obalu alebo puzdra na mobil Oppo Reno 6 Pro 5G. Odolný obal vyrobený zo silikónu, plastu alebo TPU materiál totiž váš telefón uchráni od následkov pádov aj nárazov rovnako ako pred ušpinením či nepeknými mastnými odtlačkami prstov. Pokiaľ viete, že je aj pre vás nový obal nutnosťou a ešte ho nemáte alebo chcete starší model vymeniť za nový kúsok, vitajte u nás. Spoločne sa pozrieme na to, aké výhody vám obaly na telefón prinesú a ako si vybrať dokonalý model presne pre seba.   

Objavte výhody krytov na Oppo Reno 6 Pro 5G

  Hlavnou výhodou spoľahlivých obal na telefóny je, samozrejme, odolnosť voči následkom pádov, nárazov a otrasov. Je toho však omnoho viac. Kryty chránia váš telefón zo všetkých strán rovnako ako jeho jemné vnútorné komponenty. Aj keď zvolíte obaly len na zadnú a bočné strany zariadenia, získate s nimi ochranu displeja. To všetko vďaka tomu, že bočné hrany o pár milimetrov vystupujú nad okraj obrazovky, a tak nedochádza k fyzickému kontaktu medzi rovnými povrchmi a prednou časťou vášho smartfónu. Displej je tak celkom v bezpečí aj pri pádoch na rovné povrchy, ako sú chodníky alebo kamenná dlažba rovnako ako pri častom pokladaní na pracovný stôl. Obaly na mobil zo silikónu, plastov alebo TPU materiálu sa veľmi ľahko čistia v prípade ušpinenia – stačí vám na to prúd tečúcej vody, vlhká handrička alebo dezinfekčný gél. Navyše na sebe nezanechávajú odtlačky mastných prstov, takže váš mobil vyzerá stále veľmi čisto a upravene. Farby na kryty tlačíme špeciálnou bodovou metódou, ktorá odoláva oteru aj zmenám v čase. Obal vám tak vydrží ako nový po veľmi dlhý čas aj pokiaľ ho pravidelne čistíte a intenzívne používate. Materiály sa nenaťahujú ani inak neopotrebovávajú, takže ide o dlhodobého a spoľahlivého spoločníka na každý deň.     

Ako si vybrať ten správny štýl puzdra na telefón?

  Váš kryt na telefón by mal zodpovedať vášmu štýlu, napovedať niečo o vašej osobnosti, vašich záujmoch alebo presvedčeniach. Preto je dôležité, aby ste si vybrali kryt, ktorý sa vám bude páčiť a prinesie vám radosť do mnohých dní. Začnite preto tak, že si vyberiete kolekciu, z ktorej potom vyberiete finálne kúsky. Pre silných minimalistov, čo milujú jednoduchosť, sa ideálne hodia obaly z kolekcie Ultra Slim. Tieto kryty nechajú maximálne vyniknúť originálny dizajn vášho mobilu Oppo Reno 6 Pro 5G a zároveň mu nepridajú nijaké zbytočné centimetre navyše. Ak je pre vás tento štýl priveľmi jednoduchý, zvoľte si kryty zo série Ultra Slim Design. Nájdete tu transparentné kryty doplnené o krásne obrázky lúčnych kvetov, lesných zvierat, motívy v boho štýle ale aj geometrické vzory a pastelové farby. Veľmi obľúbené sú tiež folklórne vzory, exotické ovocie alebo geometrické obrazce.    

Pokročilý profesionál medzi smartfónmi: Oppo Reno 6 Pro 5G

  Hľadáte dokonalý smartfón v skvelej cene a vyrobený presne pre potreby mladších používateľov? Potom stavte na model Oppo Reno 6 Pro 5G. Okrem toho, že vám prinesie krásny dizajn v žiarivej farbe a prepracované videá, môžete sa tešiť aj na ultra rýchle nabíjanie 65W pomocou technológie SuperVOOC 2.0. Vaše fotografie odfotí ako majster vďaka Sony IMX766 senzoru so zdokonaleným autofocusom a dynamickému rozpätiu farieb nech fotíte kedykoľvek – vo dne aj v noci. Vďaka dokonalému zvuku s Ultra-linear stereo speaker od Dolby Atmos a zabudovanému vibračnému systému budú pre vás aj herné zážitky silnejšie, ako kedykoľvek predtým.