+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 6 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryt na telefón je „must have“ vašej elektronickej výbavy

Vedeli ste, že kvalitné obaly na telefón by sme podľa odborníkov na bezpečnosť mobilných zariadení mali nosiť neustále so sebou a skladať ich zo zariadenia iba pri ich čistení, výmene alebo predaji? Len tak sa totiž dá zabezpečiť 100 % ochrana od nepríjemných následkov pádov a nárazov, ako sú odreniny, vrypy, sieťové rozdrobenie displeja, rozbitie alebo preliačenia. Kryt na telefón však nielenže ochraňuje vonkajšie telo zariadenia, ale zároveň sa stará aj o bezpečnosť jemnej vnútornej výbavy telefónu. Naviac taktiež perfektne sedí na zariadení svojimi rozmermi aj výrezmi na externé komponenty (ako sú slúchadlá či nabíjací kábel), bočné tlačidlá, senzor odtlačkov prstov či fotoaparát. S telefónom je tak práca absolútne neobmedzená, presne tak, ako by ste na ňom obal ani nemali. Dokonca je možno ešte pohodlnejšia – to vďaka materiálu príjemnému na dotyk, z ktorého sú obaly vyrobené.

Prečo staviť práve na Ultra Slim obaly od etuo.sk

Ak ste fanúšikom krytov na telefóny, iste ste si všimli, že do módy prišlo heslo „menej je viac“. Stále častejšie sa nosia ultratenké minimalistické modely zvýrazňujúce hlavne samotný dizajn telefónu. Pri mobile Oppo Reno 6 5G sa nie je čomu čudovať. Tento telefón má nádherný tenký retro dizajn doplnený o modernú slabomodrú farbu s dokonalými odleskami. Nejde teda a telefón, ktorý by ste chceli jednoducho len zakrývať. Práve naopak, asi by ste sa s jeho krivkami chceli pochváliť. No a Ultra Slim obaly vám k tomu dajú skvelú príležitosť. Odhliadnuť od krásne jemného dizajnu však poskytujú aj množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré váš telefón udržia v top stave po celý čas jeho používania. Vďaka odolnému silikónu neprepustí kryt Ultra Slim k mobilu energiu nárazov pri pádoch, a tak sa telefón neodrie, nerozbije ani na ňom nevznikajú preliačenia. Tým ochraňuje aj krehké vnútorné komponenty zariadenia rýchlo sa poškodzujúce pri akýchkoľvek otrasoch. Aj keď to tak nevyzerá, obaly Ultra Slim sa starajú aj o bezpečnosť displeja telefónu. Ich bočné hrany totiž o pár milimetrov presahujú úroveň obrazovky, a tak nedochádza ku kontaktu s rovnými povrchmi. Zabráni sa tak hlavne zašpineniu displeja a vzniku drobných škrabancov pôsobiacich veľmi neestetickým dojmom. Obaly sú naviac veľmi trvácne samé o sebe. Pokojne ich môžete umývať pod tečúcou vodou, utierať vlhkou handričkou alebo čistiť dezinfekčnými gélmi pre lepšiu hygienu vášho zariadenia. Nedochádza tak k zafarbeniu silikónu ani k jeho odretiu či poškodeniu.

Vyberajte si z niekoľkých desiatok cool vzorov

Ak ste minimalistom, ale zároveň chcete dodať svojmu telefónu trochu „šťavy“, vybrať si môžete jeden z obalov Ultra Slim Design. Tieto kryty sú plne transparentné a doplnené o jednoduché potlače priamo na priesvitnom pozadí. Rozhodnite sa napríklad pre uvoľnené boho vzory s lapačom snov, divokými kvetinami alebo farebnými pierkami či pre jemné obrázky svojich obľúbených zvierat a rastlín. V lete si môžete dopriať puzdrá so sviežim ovocím či sladučkým muffinom, v zime zas vianočné motívy sobov a zimnej krajiny. Pre mladšie generácie tu máme obrázky s jednorožcami a pestrofarebnou dúhou, staršie ročníky iste ocenia vintage vzorkovanie. Vyberajte teda podľa svojho životného štýlu, preferencie alebo vzorov a obľúbených farieb.

V hlavných úlohách smartfón Oppo Reno 6 5G

Krásny dizajn a dokonalé fotografie nie sú to jediné, čo s telefónom Oppo Reno 6 5G získate. Pripraviť sa môžete na MediaTek Dimensity 900 čipset doplnený o 8 GB RAM, ktorý vás nenechá sledovať filmy alebo hrať online videohry s jediným zaseknutím alebo zbytočným spomalením. Full HD+ displej s uhlopriečkou 16,3 palcov a obnovovacou frekvenciou skvele prehráva videá aj fotografie. Tie nafotíte pomocou trojitého fotoaparátu s rozlíšením hlavného displeja 64 MPx a inteligentnou technológiou pre zachytenie tých najlepších momentov. Veľkou výhodou je aj trvácna batéria s kapacitou 4 300 mAh s možnosťou 65 W rýchleho nabíjania s technológiou Super VOOC 2.