+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 6 4G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Čo všetko pre vás urobí kryt na telefón

Kvalitný obal na mobil y sa mal stať súčasťou povinnej výbavy každého používateľa mobilného telefónu. Ochráni totiž zariadenie pred škrabancami, vrypmi, odreniami či preliačením rovnako ako pred úplným rozbitím zadnej strany či displeja. Zároveň taktiež predchádza poškodeniam spôsobených kontaktom s vlhkosťou, prachom, nečistotami alebo inými externými vplyvmi. Obaly môžete v prípade znečistenia opakovane umývať handričkou, dezinfekčným gélom alebo pod prúdom tečúcej vody bez dopadu na ich kvalitu alebo ochranné schopnosti.

Ako si vybrať dokonalý kryt na telefón Oppo Reno 6 4G

Výber obalu na telefón môže zabrať mnoho času, ale oplatí sa skutočne si ho premyslieť. Perfektný obal na mobil totiž nepovie niečo o vašej povahe a životnom štýle, ale taktiež slúži ako módny doplnok k vašim outfitom. Vyberajte preto s maximálnou starostlivosťou a zamerajte sa na svoje požiadavky. Pokiaľ často cestujete alebo si telefón beriete do náročného terénu, vyberte si knižkový obal so všetkým pohodlím, čo k nemu patrí. Tento kryt totiž nechráni len zadnú a bočné strany smartfónu, ale aj jeho prednú časť. Displej je s ním v bezpečí aj pri tvrdších pádoch, pretože výklopné krídlo sa uzatvára na spoľahlivý magnet. Ten s istotou ostane uzavretý vždy, pokiaľ si to prajete. Vďaka trom ochranným vrstvám je v ňom telefón ochránený aj od pôsobenia vonkajších vplyvov, ako sú vlhkosť alebo nečistoty. A navyše ho možete používať ako praktický stojan na sledovanie filmov či telekomunikáciu cez videochat. Dva bočné vrecká slúžia na karty alebo iné drobnosti, takže ak so sebou máte tento kryt, nemusíte si so sebou na rýchle nákupy brať ani peňaženku. V prípade, že hľadáte kompaktnejšie riešenie, objednajte si silikónový obal. Ten síce nepresahuje až na prednú stranu telefónu, ale naopak nepridá mobilu ani zbytočné centimetre navyše. Proti kontaktu s rovnými povrchmi je pri tomto type krytu displej chránený vďaka vyvýšeným okrajom. Svoj mobil si tak pokojne môžete pokladať na stôl či stoličku bez nebezpečenstva vzniku škrabancov alebo rýh. Ak hľadáte naozaj odolné puzdro pohlcujúce energiu nárazu, spoľahnite sa na puzdro prepletené karbónovými vláknami. Pôsobí skutočne robustne a mobil ochráni vďaka pevnosti materiálov aj špeciálnemu dizajnu. Ďalším riešením sú kožené puzdrá pôsobiace elegantne a príjemne na dotyk. Ideálne sa hodia napríklad na pracovné mítingy alebo spoločenské udalosti.

Kryt s vlastným motívom podľa svojej fantázie

Ak sa neviete rozhodnúť pre ten pravý obal z našej galérie hotových produktov, možno vám v nej niečo chýba – osobnosť, príjemné pocity. To všetko môžete svojmu krytu dopriať aj vy sami použitím vlastnej fantázie a predstavivosti. Vytvorte si obal s vlastnou fotografiou a môžete mať svoju rodinu alebo priateľov so sebou všade, kam sa len pohnete. Stačí si vybrať dokonalú fotku a nahrať ju do nášho online editora. Veľmi jednoducho a bez predošlých skúseností ju tam dokážete upravovať, pohrať sa s ňou tak, aby bola dokonalá. Napríklad tým, že k nej pridáte svoje osobné motto, obrázky alebo svoje obľúbené farby. Návrh nám následne odošlete a my sa postaráme o jeho výrobu aj doručenie. Chceme totiž, aby ste mohli mať presne taký skvelý obal, aký si zaslúžite.

Posvieťte si na príjemný Oppo Reno 6 4G

Ak hľadáte spoľahlivý telefón s dobrým fotoaparátom a plynulým fungovaním, stavte na smartfón Oppo Reno 6 4G. Hneď pri prvom pohľade vás iste zaujme jeho príjemný dizajn so zaoblenými hranami a pôsobivými farbami. To však nie je všetko. Veľký 6,4-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a pomerom strán 20:9 bude pre vás ideálny na sledovanie videí alebo hranie online hier. So štyrmi foto objektívmi, z ktorých hlavný má rozlíšenie 64 MPx, sa vám iste podarí vykúzliť tie najlepšie zábery nielen na krajinu a portréty, ale aj na detaily. Samozrejmosťou je pri telefóne Oppo Reno 6 4G aj podpora platieb pomocou telefónu NFC, GPS, GLONASS alebo BDS.