CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 5 Lite

Obaly pre Oppo Reno 5 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo Reno 5 5G, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné kryty na telefón Oppo Reno 5 Lite

Aký je rozdiel medzi obyčajným krytom na telefón a prvotriednym ochranným doplnkom, ktorý získate na stránkach etuo.sk? Rozdiely nájdeme v niekoľkých bodoch. Po prvé, obyčajné obaly na telefón nemusia presne sedieť na vašom telefóne, čo predurčuje aj ich neúčinnosť. Naše kryty na rozdiel od toho perfektne zachytia váš telefón a zároveň vám dovolia neobmedzene s ním manipulovať vďaka precíznym otvorom na fotoaparát, externé komponenty ako nabíjací kábel či slúchadlá alebo na senzor odtlačkov prstov. Veľmi dôležitým aspektom, na ktorý sa často zabúda, je materiál, z ktorého sa obal na telefón vyrába. Puzdrá na Oppo Reno 5 Lite z etuo.sk sa vyrábajú z prémiových materiálov, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk a taktiež krásne na pohľad. Jednu skupinu materiálov tvorí TPU, teda termoplastický polyuretán. Ten svojimi vlastnosťami stojí na pomedzí gumy a plastu, je veľmi flexibilný, maximálne odolný voči vlhkosti, ohybu aj vysokým teplotám a navyše vyzerá fantasticky. Ďalej sú naše kryty vyrábané z jemnej ekokože, odolnej gumy, silikónov, plastov atď. Všetky obaly sú odolné voči vlhkosti, špine aj nárazom. Taktiež vydržia aj slnečné žiarenie či čistenie vlhkou handričkou, takže si môžete byť istí, že farby len tak ľahko nevyblednú a obaly na Oppo Reno 5 Lite ostanú krásne po celé mesiace a roky. Len vy si pritom podľa svojich preferencií vyberiete, ktorý obal sa bude hodiť pre váš životný štýl.

Štýlové obaly a luxusné puzdrá na Oppo Reno 5 Lite

Aj keď naše obaly spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné štandardy, mnoho zákazníkov má od nich iba jednu požiadavku: aby skvele vyzerali. Mali by dotvoriť štýl ich majiteľa a dokonale sa s ním zladiť. Našťastie sme pripravení na to, že naši zákazníci majú úplne odlišné preferencie a páči sa im niečo úplne iné. Preto ak ste milovník prírody, máme pre vás pripravené drevené puzdrá s prírodnými motívmi, na ktorých takmer ešte cítite vôňu lesa. Že ste skôr elegantný typ, ktorý svoj telefón často berie na dôležité stretnutia alebo spoločenské udalosti? Potom stavte na kožený kryt vo farbách čiernej, šedej alebo škoricovo hnedej. Upútate s ním veľmi decentným spôsobom a zároveň vám tento obal naozaj dlho vydrží. Pre minimalistov sme si nachystali transparentné puzdrá na Oppo Reno 5 Lite, ktoré nechajú vyniknúť dizajn vášho telefónu a pritom ho fantasticky ochránia. Keď už sa bavíme o ochrane, tú najlepšiu vám poskytnú knižkové obaly, ktoré vďaka zaklápaciemu mechanizmu chránia aj prednú časť vášho telefónu. Ak by ste mali záujem o maximálnu ochranu a zároveň kryt bez zaklápania, stavte na gumené bumper obaly na Oppo Reno 5 Lite s „nárazníkovou“ funkciou absorpcie nárazov alebo puzdrá tvrdené karbónovými vláknami. Tie navyše vyzerajú skvele – presne tak, akoby si ich pre seba vyberal napríklad samotný Batman! Neviete sa rozhodnúť? Nevadí. Zaobstarajte si hneď niekoľko modelov, ktoré môžete striedať podľa aktuálnej nálady alebo príležitosti, na ktorú sa chystáte. A ak hľadáte niečo naozaj extra, siahnite po obaloch s možnosťou tvorby vlastnej grafiky – po krytoch s vlastnou fotografiou. Tie sú ideálne aj ako veľmi osobný a praktický darček pre vašich priateľov či rodinu.

Smartfón Oppo Reno 5 Lite si zamilujete

Telefón Oppo Reno 5 Lite je smartfón s prepracovaným dizajnom a pokročilou technológiou. Užijete si s ním AMOLED multi-touch displej v rozlíšení 1080 x 2400 bodov a uhlopriečkou 6,43 palcov rovnako ako výkonnú batériu s kapacitou 4 310 mAh a možnosťou rýchleho nabíjania. Milovníkom fotografie ponúka smartfón trojicu objektívov na zadnej strane, ktorým panuje hlavná šošovka v rozlíšení 48 MPx doplnená o 8 MPx objektív a 2 MPx senzor. Rozlíšenie selfie kamery na prednej strane telefónu predstavuje 32 MPx. Z ďalších užitočných doplnkov výrobca predstavuje napríklad možnosť platby telefónom pomocou technológie NFC, senzor rozpoznávania tváre pre maximálne bezpečie dát, Bluetooth 5.1, 4G LTE či užitočné vstavané porty.