+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 4 Pro 5G

Obaly pre OPPO Reno 4 Pro 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Reno 4, OPPO Reno 4 Lite, OPPO Reno 4Z 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ktorý obal na Oppo Reno4 Pro 5G si vyberiete?

Máte pocit, že vášmu telefónu Oppo Reno4 Pro 5G niečo chýba? Možno to bude krásny obal, ktorý vám zaistí bezpečie a nádherný vzhľad telefónu. V etuo.sk vám dáme na výber z viac ako 200 možností. Rozhodnite sa pre transparentný kryt ak milujete dizajn a farebnosť svojho telefónu a nechcete na ňom nič meniť. Naopak ak sa vám páčia skôr farby a vzory, siahnite po našej kolekcii Fantastic. Ponúkame vám v nej množstvo vzorov kvetov, obľúbených cestovateľských destinácií, geometrických motívov či obľúbených jedál. Knižkové puzdrá potom potešia skôr tých, čo majú radi 100-percentné bezpečie, keďže s nimi chránite nielen telo telefónu ale aj jeho obrazovku. No a klasici potom pravdepodobne uprednostnia silikónové kryty, ktoré chránia telefón nielen svojim povrchom ale aj tým, že vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak aj keby vám mobil spadol z výšky, nedôjde k poškriabaniu či priamo rozbitiu jeho obrazovky.

Užite si svoj Oppo Reno4 Pro 5G v bezpečí

V našom e-shope sa staráme o to, aby ste získali štýlové, ale hlavne prvotriedne obaly na mobil tej najlepšej kvality. Spolupracujeme len s overenými a známymi výrobcami, ktorí využívajú moderné technológie a odskúšané materiály, ako sú odolný TPU, syntetická koža alebo príjemné silikóny. Takýto obal vám vydrží nepoškodený po celé roky rovnako ako telefón pod ním.

Moderný profesionál Oppo Reno4 Pro 5G

Telefón Oppo Reno4 Pro 5G je naozajstný profesionál vo svojej triede. Ponúka vám nielen nádherný trblietavý dizajn s hrúbkou len 7,6 mm a váhou 172 gramov, ale taktiež skvelé funkcie. Jednou z nich je 5G pripojiteľnosť, s ktorou už nikdy nebudete musieť dlho čakať na sťahovanie súborov, filmov alebo videí. Naviac si s ním môžete užiť skvelé fotografovanie novej generácie vďaka špeciálnemu objektívu na nočné videnie, ktoré rozjasní vaše nočné zábery a urobí z nich kvalitné a pôsobivé fotografie.