+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 4 Lite

Obaly pre OPPO Reno 4 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Reno 4, OPPO Reno 4 Pro 5G, OPPO Reno 4Z 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitná ochrana pre mobil Oppo Reno4 Lite

Možno sa nazdávate, že váš mobil Oppo Reno4 Lite obal ani nepotrebuje. Veď nie je čas, kedy by ste ho nemali bezpečne na očiach. Je to však pravda? Predstavte si typický deň vášho telefónu: ranné krušné chvíľky v podobe hodenia do kabelky, batohu či kufríka, kde sa celou cestou do práce nadhadzuje spoločne s kľúčmi alebo pohodenými mincami. Pracovné vypätie počas dňa, kedy s ním telefónom píšete, mailujete, vybavujete dôležité záležitosti a občas ho nechtiac položíte na nerovné povrchy alebo sa vám nebodaj vyšmykne z rúk a spadne na zem. No a večer sa ho zmocňujú vaše ratolesti, ktoré možno majú ulepené ručičky, pri hre s telefónom jedia, maľujú alebo ho jednoducho nechtiac oškrú o stenu pri behaní sem a tam. Ešte stále si myslíte, že odolné puzdro nepotrebujete?

Vyberte si kryt na Oppo Reno4 Lite

Obaly na telefón yOppo Reno4 Lite tu však nie sú len kvôli bezpečnosti. Mali by sa vám hlavne páčiť, tešiť vás svojou prítomnosťou na smartfóne. Vyberte si preto ten, ktorý sa vám bude najviac páčiť. Pre milovníkov prírody máme pripravené drevené kryty s originálnymi kresbami dreva doplnené o decentnú gumu odolnú proti pádom. Minimalisti iste ocenia gravírované obaly pre ich metalické odlesky a moderné vzory na povrchu.

Odľahčená verzia Oppo Reno4 Lite

Telefón Oppo Reno4 Lite sa vám na prvý pohľad iste zapáči. Okrem moderného zaobleného dizajnu vám prináša aj veľkú, 6,43-palcovú AMOLED obrazovku s podlhovastým výrezom pre duálnu selfie kameru. Taktiež si s ním užijete štvoritý fotoaparát či dlhotrvajúcu Li-Po batériu s kapacitou až 4 015 mAh a naviac s možnosťou 30W rýchleho nabíjania, s ktorým budete mať smartfón nabitý na 50 % už za polhodinku a na 100 % za úžasných 53 minút. Zariadenie poháňa osemjadrový procesor Mediatek Helio P95 a má internú pamäť 128 GB.