+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 4

Obaly pre OPPO Reno 4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Reno 4 Lite, OPPO Reno 4 Pro 5G, OPPO Reno 4Z 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Bezpečné obaly na smartfón Oppo Reno4

Kvalita puzdier na telefón je to, čo váš smartfón udrží v bezpečí. Všetky naše obaly sú u preverených výrobcov skonštruované z prvotriedneho TPU materiálu. Vďaka tomu sú skutočne odolné, flexibilné a veľmi príjemné na dotyk. Každý z nich je ošetrený oleofóbnou povrchovou vrstvou proti zanechávaniu odtlačkov a svojimi rozmermi naviac presne sadne na váš Oppo Reno4. Silikónové kryty chránia telefón nielen svojim povrchom ale aj tým, že vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak nedôjde k jeho rozbitiu.

Upravte si svoj Oppo Reno4

Zdá sa vám, že váš nový Oppo Reno4 je pekný, dizajnovo prepracovaný, ale aj tak vám na ňom niečo chýba? Potom je tá pravá chvíľa, aby ste sa poobzerali po novom a zaujímavom príslušenstve v podobe ochranných obalov a krytov. Tie totiž dodajú vášmu telefónu presne taký vzhľad, aký si predstavujete. Môžete na ňom nosiť prírodné motívy kvetov alebo stromov vďaka silikónovým obalom s potlačou alebo minimalistické či geometrické vzory. Ak vás bavia skôr prírodné materiály, vyskúšajte drevené puzdro s autentickou kresbou dreva, ktorú sa zamilujete hneď na prvý pohľad. Minimalistov určite potešia skôr gravírované kryty s modernými vzormi. No a ak hľadáte ochranu pre celý telefón vrátane jeho displeja, objednajte si knižkové obaly, ktoré vďaka výklopnému krídlu môžete používať aj ako stojan na telefón pri sledovaní filmov alebo videí či seriálov.

Výkonný Oppo Reno4 k vašim službám

Splňte si všetky sny o modernom smartfóne s telefónom Oppo Reno4. Ponúka vám nielen skvelý fotoaparát s prepracovaným programom pre fotenie portrétov ale zoštvornásobuje počet momentov, ktoré môžete natočiť na video v 1 sekunde. Získate s ním tak krásne a skutočne prepracované slow-motion videá. Naviac obrazovku môžete ovládať aj bez dotyku, len niektorými gestami vďaka aplikáciám AirControl. A keď niekto iný sleduje váš telefón? Automaticky zakryje pop-up hlásenia pre ochranu vášho súkromia. Tomu sa hovorí naozaj inteligentný telefón, nemyslíte?