Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 3 5G

Obaly pre Oppo Reno 3 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Oppo Reno 3 Pro, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pôsobivé kryty na Oppo Reno 3 5G

Kryty, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Sú kvalitné, dlho vám vydržia a neboja sa ani vlhkosti, pádov, nárazov a iného mechanického poškodenia. Presne takéto obaly vám ponúkame v elektronickom obchode euto.sk. Naviac si vyberte presne taký dizajn, aký sa vám páči. Veľmi trendy sú dnes drevené obaly, ktoré vdýchnu vášmu telefónu prírodný štýl s naturálnymi motívmi alebo gravírované kryty prinášajúce nádych industriálna. Influenceri značky etuo taktiež milujú chladné mramorové vzory doplnené o čiary drahých kovov alebo výrazné nápisy. Najpopulárnejšie sú však v našom e-shope stále klasické silikónové kryty s divokými kvetmi, obrázkami najluxusnejších áut či s geometrickými vzormi. Ak by ste dávali prednosť rafinovanosti a elegancii, určite zvoľte transparentné puzdro, ktoré dá naviac vyniknúť aj dizajnu vášho telefónu.

Kvalita za super cenu

Nielen štýlové, ale hlavne kvalitné príslušenstvo nájdete na našich webových stránkach. Vyberte si kryty z TPU materiálu, ktorý sa pre svoje výnimočné vlastnosti používa aj v automobilovom priemysle alebo siahnite po knižkové puzdro z odolnej a skvele pôsobiacej syntetickej kože. Nezáleží na tom, ktoré puzdro si vyberiete. Všetky sú odolné voči vlhkosti, nečistotám, nárazom na tvrdé povrchy, mechanickému poškodeniu ale aj vyblednutiu grafiky. Na váš telefón sadnú na milimeter presne, obopnú ho a už nepustia. Ide o kvalitnú ochranu 24 hodín 7 dní v týždni.

Oppo Reno 3 5G: tenký dizajn, ktorý nesklame

Vizuálny efekt používajúci textúry pre prirodzený lom svetla. Aj tak by sa dala popísať zadná strana telefónu Oppo Reno 3 5 G upútavajúca na seba pohľady okolia. Pripočítajte si k tomu dokonale tenký dizajn s hrúbkou len 7,7 mm a váhou 171 gramov a bezrámčekovou obrazovkou a dostanete moderný smartfón, ktorý by vám nemal chýbať. Prinesie vám naviac aj Quad fotoaparát s hybridným optickým zoomom s rozlíšením hlavného snímača 48 MPX. S týmto smartfónom si tiež môžete užiť super rýchle 5G pripojenie novej generácie.