Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 3

Obaly pre OPPO Reno 3


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Reno 3 5G, OPPO Reno 3 Pro, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zachovajte si vlastnosti OPPO Reno 3 vďaka vhodnému obalu

Prepracovaný smartfón značky OPPO Reno 3 vystavuje na obdiv AMOLED displej s uhlopriečkou 6,4 palca, pričom ponúka rozlíšenie 2400 × 1080 pixelov a pomer strán 20: 9. Za spomenutie určite stojí aj integrovaný snímač odtlačkov prstov či predná 32 MPx kamera, uložená v kvapkovitom výreze a plochý displej bez zakrivených hrán. Jeho užívateľov rozhodne poteší osemjadrový Mediatek Dimensity 1000L, ako aj batéria s kapacitou 4025 mAh s rýchlym nabíjaním VOOC 4.0. Samotný telefón beží na operačnom systéme Android 10 s nadstavbou ColorOS 7.0. Všetky tieto parametre sú predpokladom, že smartfón prinesie svojim používateľom radosť z kvalitného spracovania a spoľahlivých funkcií. Určite však nezaručujú, že všetky jeho prednosti zostanú zachované aj v prípade pádu či iného mechanického poškodenia. Riešením, ako si čo najdlhšie zachovať spomínané vlastnosti neporušené, je preto včasné zakúpenie kvalitného obalu na mobil. Najlepšie takého, ktorý bude presne kopírovať jeho zvláštnosti, ako je plochý displej či kvapkovitý výrez pre kameru.

Unikátny typ obalu pre unikátny smartfón

Výber správneho obalu na telefón by mal podliehať trom zásadám. Prvou a zároveň najdôležitejšou je to, aby ste sa sústredili na puzdrá a kryty na mobil, ktoré presne zodpovedajú danému modelu. Je to najmä preto, aby obal dokonale sedel nielen svojou veľkosťou a rozmermi, ale aj tým, že takéto obaly majú jednotlivé otvory striktne kopírujúce otvory na telefóne. V tomto prípade je špecifikom najmä nevšedný výrez pre kameru, ktorý pri takomto postupe výberu obalu zostane plne prístupný. To znamená, že fotky si budete môcť zaobstarávať bez toho, aby ste mobil museli vyberať z obalu. Vďaka tomu bude chránený po celý čas, či už ho budete práve používať, alebo bude len nečinne spočívať na stole alebo v zásuvke.

Obal na mobil si vyberajte po dôkladnej úvahe

Druhou a treťou zásadou pri výbere krytu alebo puzdra na telefón je zváženie, aký typ obalu by vám najviac vyhovoval podľa spôsobu používania a tiež podľa dizajnu a farby. Konečná voľba by sa mala opierať o to, kde mobil najčastejšie nosíte, aké sú vaše záľuby či to, ako často zariadenie používate.