+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 2Z

Obaly pre OPPO Reno 2Z


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Reno 2, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Postarajte sa o svoj smartfón OPPO Reno 2Z

Ste skôr klasický typ milujúci tradície, alebo radi vyčnievate z radu a s obľubou pútate pozornosť všade, kam prídete? Nech už je to tak alebo onak, z našich krytov, puzdier a obalov na mobil si určite vyberiete. Romantické kvetinové motívy, nenápadné ultratenké priehľadné materiály, výrazné prvky a farby či nápadité kresby a potlače sú také rôznorodé, že si môžete byť istí, že medzi nimi nájdete niečo, čo vás určite osloví. Smartphón sa tak stane praktickým pomocníkom a spoločníkom všade, kam sa pohnete, ale aj dokonalým štýlovým doplnkom reprezentujúcim osobitný štýl svojho majiteľa.

Obaly, ktoré nielen chránia, ale aj skvele vyzerajú

Určite by ste nechceli, aby sa niečo stalo mobilu, ktorý ste si tak starostlivo vybrali a po zrelej úvahe aj zakúpili. Isteže, smartfóny si nekupujeme každý deň, no každý deň striehnu na náš telefón nástrahy v podobe nešťastných pádov, škrabancov a rôznych iných poškodení, zapríčinených neopatrnou manipuláciou. Nech by sme sa však akokoľvek snažili, rôznym nehodám sa jednoducho nevyhneme. Preto je potrebné každý smartphone zabezpečiť proti poškodeniu pomocou vhodného puzdra alebo obalu. Klasické knižkové obaly patria k najobľúbenejším, no pozitívne ohlasy si získavajú aj silikónové obaly či drevené kryty.

Zoznámte sa s OPPO-m

Oppo Electronics Corporation, známy tiež ako Oppo, je čínsky výrobca konzumnej elektroniky, ktorý bol založený v roku 2001 a sídli v meste Dongguan. Je zrejmé, že sa rýchlo vzmáha, keďže v roku 2017 mal Oppo piaty najväčší podiel na svetovom trhu mobilných telefónov po výrobkoch Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi. Smartfón Oppo Reno 2Z je z hľadiska dizajnu takmer identický s Reno 2, čo je vzhľadom na obľúbenosť spomínaného modelu výborným krokom. Navyše Oppo umiestnilo štvorité zadné kamery pod zadné sklo. Zadná časť tak predstavuje jeden súvislý hladký panel, v dôsledku čoho nedochádza k prípadným nárazom do kamery. Reno 2Z má tiež optický snímač odtlačkov prstov na displeji a v spodnej časti sa nachádza port typu C spolu s mriežkou pre jeden reproduktor a 3,5 mm konektorom pre slúchadlá.