+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno 2

Obaly pre OPPO Reno 2


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony OPPO Reno 2Z, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Bezpečný obal pre výnimočný telefón OPPO Reno 2

Aj pri tej najväčšej opatrnosti sa môže stať, že vám telefón vypadne z rúk alebo vrecka. Pokiaľ sa stane, že dopadne na posteľ alebo na mäkký koberec, obyčajne to zvládne bez ujmy. Ale kto vám zaručí, že raz nedopadne na tvrdú dlažbu alebo kamene? Neriskujte nepríjemné následky a radšej si včas zadovážte kryt alebo puzdro na mobil, ktoré náraz stlmia a smartfón tak ochránia pred poškodením. Kvalitné puzdro alebo praktický kryt na mobil sú rozhodne tým najlepším krokom, aký môžete urobiť pre bezpečnosť svojho telefónu.

Z dizajnových obalov si vyberie naozaj každý

Nezáleží na tom, či uprednostňujete knižkové, plastové, silikónové alebo drevené puzdrá či obaly. Kvalitné kožené puzdro s potlačou, silikónové s trblietkami, plastový obal s moderným ombré či unikátny gravírovaný obal prestavujú kombináciu funkčnosti a štýlu. Vybrať si môžete z motívov, ktoré vás oslovia a zabezpečia tak, že váš mobil bude nielen chránený, ale doslova neprehliadnuteľný. Nečakajte až do chvíle, keď už bude neskoro a vy budete nútený vymeniť celý displej. Predíďte škodám a prezrite si odolné puzdrá, obaly či kryty. Rôznorodosť a pestrosť ponuky zahŕňajúca moderné i tradičnejšie vyhotovenia uspokojí aj tých najnáročnejších.

Poznáte spoločnosť OPPO?

Guangdong OPPO Mobile Telecommunications Corp., Ltd, bežne označovaná ako OPPO, je čínska spoločnosť so sídlom v meste Dongguan, zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou a mobilnými telefónmi. Je známa svojimi smartfónmi, Blu-ray prehrávačmi a ďalšími elektronickými zariadeniami. V júni 2016 sa OPPO stal najväčším výrobcom smartfónov v Číne a predával svoje telefóny na viac ako 200 000 maloobchodných predajniach. Oppo Reno 2 je solídny smartphone strednej triedy, ktorý ponúka niektoré z najlepších funkcií z radu Reno za viac než konkurencieschopnú cenu. Užívateľov prekvapí slušnými možnosťami fotoaparátu, skvelým dizajnom a šikovným nabíjaním. Doprajte svojmu chytrému telefónu Oppo Reno 2 tú najlepšiu ochranu pred poškodením a vyberte preň niektorý zo štýlových obalov.