CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Oppo Reno 10x Zoom

No search results

Chráňte svoj telefón pred poškodením kvalitnými krytmi

Pretože on za to stojí. S kvalitnými obalmi totiž zachováte hodnotu svojho Oppo Reno 10X Zoom a udržíte jeho vzhľad presne ako v deň, keď ste ho kúpili. Žiadny telefón totiž nemusí skončiť po niekoľkých rokoch používania v oškretom, zafúľanom či dokonca v celkom dezolátnom stave. Starostlivosť o svoj smartfón sa vám vráti v jeho nespomaľujúcom výkone ale aj na výzore. Nikto z nás totiž nechce, aby jeho mobil pôsobil staro a zničene. Zabráňte tomu s kvalitnými obalmi z elektronického obchodu Etuo.sk.

Silikónové obaly – ochránia za každých okolností

Z ponuky nášho elektronického obchodu si vyberie naozaj každý, kto chce kvalitnú ochranu pre svoj telefón. Osvedčenými sa u našich zákazníkov stali hlavne silikónové obaly z ultra flexibilného, odolného a veľmi vyspelého TPU materiálu zabraňujúce poškodeniu ale zároveň zachovávajúce design aj kompaktné rozmery vášho Oppo Reno 10X Zoom. Perfektne obopne váš telefón a nepustí ho ani v priebehu pádu, kedy po dopade dokáže absorbovať jeho energiu. U všetkých našich puzdier je samozrejmosťou aj precízne prevedenie, detailné výrezy pre všetky napájacie konektory, reproduktory a fotoaparát a taktiež ochrana všetkých záhybov telefónu. Funkčnosť teda nie je obmedzená a vy si môžete aj s obalmi naplno užívať všetky výhody, ktoré vám tento telefón prinesie.

Oppo Reno 10X Zoom je smartfón pre každého užívateľa

Ak ste práve ten, kto miluje výnimočnosť a designové riešenia, vybrali ste si veľmi správne. Zoom 10X totiž vyniká pozoruhodným prevedením a krásnym designom. Má tiež rozsiahle komunikačné vybavenie, skvelý výkon a naozaj pohodlne sa používa. Veľmi originálnym prvkom telefónu je určite unikátny vyskakovací fotoaparát v tvare žraločej plutvy rovnako ako objektív s 10-násobným hybridným zoomom. Tento telefón naviac ponúka veľmi dobrú výdrž batérie a krásny bezrámčekový OLED displej s uhlopriečkou 6,4 palcov. Nechajte sa zlákať jeho hlbokými zelenkavými odtieňmi a stavte na design aj kvalitu zároveň.