+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Reno

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si z rôznych obalov na mobil OPPO Reno

Puzdrá na mobil OPPO Reno sú nielen kvalitným dizajnovým doplnkom, ale aj spoľahlivým ochranným prostriedkom. Pre smartfón OPPO Reno nájdete v e-shope Etuo.sk kompletnú ponuku puzdier a obalov, ktoré si vás získajú svojou kvalitou i prevedením. Čo by ste povedali na jednoduchú a efektnú ochranu pre telefón, akou sú silikónové kryty na mobil OPPO Reno? Tie dokážu ochrániť pri páde zadnú časť telefónu a čiastočne aj displej. Sú vyrobené z vysoko pružného materiálu, ktorý odolá bežným odreninám a škrabancom. Na telefón OPPO Reno tieto silikónové kryty nasadíte naozaj jednoducho.

Vždy dbajte na výber krytu presne podľa modelu telefónu

Obaly na mobil zo silikónu, ktoré ponúkame, sú vyrobené presne na mieru modelu OPPO Reno, preto majú všetky potrebné otvory pre konektory, fotoaparát a iné ovládacie prvky, presne na tom správnom mieste. Čo poteší asi najviac každého fanúšika dizajnu a štýlu, je veľký výber potlačí a farieb. Z praktického ochranného obalu k telefónu OPPO Reno sa tak stáva efektný doplnok alebo zrkadlo vášho vkusu, prípadne odraz vašej nálady a životného štýlu. Vyberte si z pestrej ponuky ochranných krytov a puzdier to pravé orechové! Ponúkame naozaj rôzne kúsky, aby si vybral každý – milovník elegancie i extravagancie.

Knižkové obaly ponúkajú ochranu aj pre displej

Silikónové kryty na mobil OPPO Reno chránia predovšetkým zadnú časť telefónu. Pokiaľ chcete dobrú ochranu aj pre displej, stavte na knižkové alebo flipové puzdrá na mobil, prípadne vášmu telefónu zaobstarajte ochranné sklo z našej ponuky. Knižkové aj flipové obaly na mobil OPPO Reno sú veľmi elegantné. V našom e-shope ich nájdete aj v biznis prevedení z eko kože. Tento model je naozaj veľmi elegantný a efektný. Čo je skvelé a praktické, knižkové obaly pre OPPO Reno môžete poskladať do praktického stojančeka, vďaka čomu môžete sledovať videá alebo prezentácie a ruky mať voľné pre inú prácu. Toto riešenie je výborné aj pri video rozhovoroch.