+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil OPPO Find X3 Lite

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nenechajte si ujsť ochranu v podobe krytu na mobil

Váš telefón OPPO Find X3 Lite si zaslúži dokonalú ochranu vo dne v noci, nech sa pohnete kamkoľvek. Áno, môžete ho nosiť aj v starej ponožke, ale omnoho lepším a štýlovejším riešením bude funkčný a štýlový obal na telefón. Ušetrí vám množstvo starostí s náhradou alebo opravami vášho telefónu pri pádoch, oškretiach, vrypoch alebo iných následkoch mechanického poškodenia. A o finančnej stránke ani nehovoríme. Obal na telefón vaše zariadenie ochráni aj od vlhkosti, prachu, nečistoty alebo nárazov, ktoré nepoškodzujú len originálny kryt telefónu, ale hlavne jeho jemné vnútorné komponenty. S kvalitným krytom tak dokážete predĺžiť životnosť svojho telefónu až o viac ako 50 %. Do vášho života však neprinesie len istotu bezpečia vášho zariadenia, ale aj skvelý štýl, s ktorým sa už nikdy nebudete hanbiť fotiť svoje selfie o zrkadlo.

Výhody, ktoré vám prinesie kvalitný kryt na telefón

Kvalitné puzdro na telefón má množstvo výhod, ktoré si jeho používatelia veľmi rýchlo obľúbia. Obaly od etuo presne zapasujú na konkrétny model telefónu nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na fotoaparát, reproduktory či externé príslušenstvo ako sú slúchadlá alebo nabíjací kábel. Nikdy vás tak neobmedzia pri používaní skvelých funkcií vášho mobilu. Keď hovoríme o rozmeroch, je potrebné spomenúť aj ochranu telefónu z každej strany. A neplatí to len pre knižkové, ale aj pre elegantné silikónové puzdrá. Ich okraje totiž o pár milimetrov presahujú okraj displeja, takže bránia dotyku s rovnými povrchmi. Aj pri páde napríklad na rovný chodník tak máte istotu, že obrazovka telefónu ostane nedotknutá a nepoškodená. Puzdrá sú tiež veľmi odolné voči špine či vlhkosti. Za prvé ju neprepustia k telefónu a za druhé je veľmi jednoduché ich od špiny očistiť. Stačí k tomu tečúca voda, vlhká handrička alebo dezinfekčný gél na ruky. Pokiaľ svoj telefón potrebujete čistiť pravidelne, nemusíte sa báť ani o ošúchanie farieb motívov na puzdre. Tie sú veľmi trvácne, odolné voči oteru aj pôsobeniu UV žiarenia.

Štýl si vyberte alebo si ho vytvorte celkom podľa seba

Váš obal na telefón by mal byť funkčný a kvalitný. To však neznamená, že je to iba povinná jazda, ktorá nemá vyzerať jednoducho dokonale. V rámci našich puzdier na telefón OPPO Find X3 Lite máte na výber z viac ako troch stoviek možností. Minimalisti sa budú iste vyžívať v kolekcii Ultra Slim Design – tá totiž ponúka priehľadné kryty pôsobiace ako druhá koža s jemnými vzormi kvetov, lesného ovocia alebo iných prírodných vzorov podľa vášho výberu. Séria Soft Flex Design je potom navrhnutá pre moderných používateľov, ktorí chcú mať svoj mobil odetý do posledných trendov. Chic vzory ako mramor, zvieracia koža, drevo či boho obrázky sú doplnené silikónovými okrajmi s farbou podľa vášho výberu. Získate tak napríklad jemný kvetovaný obal doplnený o výrazné ružové okraje dodávajúce výslednému efektu tú správnu šťavu. Že si neviete vybrať? Výborne! Svoj obal na telefón si totiž môžete vytvoriť aj celkom sami – s použitím svojich vlastných fotografií. Puzdro tak môže niesť fotku z vašej svadby, momentku z najlepšej dovolenky alebo snímku vašich ratolestí v roztomilých outfitoch. Dizajn môžete doplniť o motivačné mottá alebo ďalšie obrázky z našej galérie. Len smelo do toho!

OPPO Find X3 Lite pre dokonalé fotky a videá

Ak hľadáte zariadenie, ktoré pre vás vytvorí dokonale farebné a úchvatne realistické videá či je deň alebo noc, stavte na smartfón OPPO Find X3 Lite. S technológiou AI Highlight Video totiž videá vyzerajú skvele aj pri nočnej oblohe či páliacom slnku. Natáčať sa dá naviac zároveň prednou aj zadnou kamerou, takže nie je problém zachytiť reakcie na oboch stranách telefónu. Okrem toho OPPO Find X3 Lite ponúka možnosť odomykania pomocou odtlačkov prstov. S prehľadom používajte telefón kedykoľvek a kdekoľvek – rýchla nabíjačka 65W SuperVOOC 2.0 zaistí už za 5 minút nabíjania 4 hodiny nerušenej zábavy.